Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azért kirughatnak valakit...

Azért kirughatnak valakit mert facebookon állnéven kommentelget? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Állnéven a cégünk alá írtam hogy egy szar, aztán rá írt az igazi profilomra az egyik feletebb lévő munkatársam hogy felismeri az írásomat, és kifog rugatni.

Eléggé parázok, nyilván tagadtam mindent, sőt bizonyítani se tudja szerintem az egészet, de félek.



nov. 21. 16:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%

Hogy ismeri fel az írásodat? A bepötyögött betűk mindenki által ugyanúgy néznek ki.🙂

Vagy arra gondolsz, hogy a stílusodat ismeri fel? Nos, az még semmit nem bizonyít. Sőt, még te jelentheted fel őt, mert privát üzenetben fenyeget.

nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem kívánt semmit neked. De mindenki ugyanarra gondol most ezek után, hogy lehetne több eszed (álnéven rágalmazás helyett, és egy kérdés válaszain való drasztikus kiborulás helyett), meg nem ártana egy pszichiáter. Ha begyógyszerezed magad a saját hülyeséged miatt azért; ha csak így akarod manipulálni az embereket és játszani a drámát a sajnálatokért, akkor azért.
nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
A saját cégedet nem gyalázhatod. Ezért rendkívüli felmondás jár, nagyon helyesen.
nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
50%
ÁLLnéven? ÁLL a neve?
nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezért ki fognak rúgni.
nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!