Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális dolog, hogy gyárban szinte minden dolgozó láncdohányos?

Figyelt kérdés

Még az irodai munkások is pedig azok mégcsak nem is alja rabszolgamunkát végeznek mint a fizikai dolgozók


Más országokban is ennyi dohányos van?


nov. 22. 04:24
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem sem az, dolgoztam gyárban és majdnem mindenki füstölt.

Egyhelyen dolgozunk, érdekes nem füstöltem és nem idegbajoskodtam azon, hogy egy sajtos makarónit meg kell főzni otthon.

Kollégák pumpálták elfele a cigiket szünetben.

Nem a gyár teszi, arra ne fogja senki, viszont a többiektől, aki olyan az rá függhet csorda elven.

Én nem függtem, ki se próbáltam, nem kell, nem old meg dolgokat és természetesen is le lehet nyugodni.

nov. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat én eddig akárhány helyen megfordultam, 10-30 fős csapatok boltokban például, ott is majdnemhogy egyedüli voltam mindig aki nem dohanyzott
nov. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarnak, úgyhogy normális. A saját szempontjukból nem normális, de ugye ehhez semmi közöm.
nov. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ápoló vagyok. Nálunk majdnem mindenki dohányzik.
nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Bár ez is rabszolga munka

nov. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Stresszes munkahelyeken elég nagy az arány.

Részemről mindenki azt sinál amit akar, nem fogok felettük pálcát törni.

nov. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 csak az a probléma, hogy Te a 10 perces szünetedben passzívan szívod, mert nincs egy olyan szeglet, ahol ne dohányoznának.

A Te saját egészséged is ugyanúgy, vagy amellett döntesz, hogy munkahelyen nem mész ki a levegőre.

És mindenkinek ugyanolyan stresszes mégis vannak nem dohányosok sokkal szarabb háttérrel is.

Mindenki, aki le is rakja mondja, hogy az már inkább megszokás meg függőség volt, nem az hogy annyira nagyon szüksége lenne rá...

nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
Tudod-e, hogy miért dohányoznak az emberek ?
márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!