Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a postások nem viszik fel a levelet, csomagot, csak alapból egy értesítőt dobnak be a postaládába, hogy menj be a postára érte?

Figyelt kérdés
Nem értem, ha már úgyis ott van, semmiből nem tartana felmennie a címzetthez, nem?
nov. 22. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

alap...


Dehogynem, minek lépcsőzzön, ha így is megoldhatja?

nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk az előző postás csinálta, elég lett volna felszólni a kaputelefonon és lementem volna érte de inkább csak bedobta az értesítőt, én meg álltam fél órát sorban a cuccért a postán. Mindig felcsesztem magam, mert otthonról dolgozom és simán le tudtam volna menni ha felszól.
nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%

"Nem értem, ha már úgyis ott van, semmiből nem tartana felmennie a címzetthez, nem?"


Van egy nap ezer címzettje, ha csak 100 valakihet kell felmászni a 4. emeletre, az azért nem "semmiböl sem tartana" kategória, föleg, hogy rengetegen nem is nyitnal ajtót.

De próbáld ki, hogy egy hónapig minden nap naponta 100-szor felmégy a 4-re, utána rájössz, miért nem csinálja!

nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
4: Nem tudom, felétek mi a helyzet, de jobb helyeken van kaputelefon, amin fel tud szólni, hogy otthon vannak-e.
nov. 22. 15:07
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
10ből 10 esetben. Van, hogy random emberekét is hozzánk dobálja be, mert miénk az első láda. Van, hogy a bedobálással se vesződik, csak felteszi a láda tetejére.
nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
Nálunk is gyakran volt ilyen. Engem is idegesít. Pedig borravalót is szoktam adni, százas vagy kétszázast, lift is van. Ha csak 10-20 ember ad neki 100-200 forintot, megvan az aznapi ebédje, úgyhogy én sem értem.
nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Felveszik csak szegények nem tudnak olvasni.

Amennyi pénzt kapnak nem várható el, hogy 8 általánosa meglegyen a kézbesítőknek.

Hozzám mindig más utcába szóló leveleket dobnak be csak azért mert a házszám stimmel.

nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

"Pedig borravalót is szoktam adni, százas vagy kétszázast, lift is van. Ha csak 10-20 ember ad neki 100-200 forintot, megvan az aznapi ebédje, "


A legtöbb ember még véletlen sem ad borravalót, 100-200 Ft nem olyan összeg, amiért valaki strapája magát.

nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#4:

A felesleges kötözködéssel csak magadat minősíted, Pattogi.

nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9: Nem kellett volna aláírnod, de köszi! :o)
nov. 22. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!