Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a postások nem viszik fel a levelet, csomagot, csak alapból egy értesítőt dobnak be a postaládába, hogy menj be a postára érte?

Figyelt kérdés
Nem értem, ha már úgyis ott van, semmiből nem tartana felmennie a címzetthez, nem?
nov. 22. 14:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Postása válogatja. Enyém felszól kaputelefonon, hogy diktáljam az igazolvány számát és bedobja a levelet a postaládába. Csomagos fel szokta hozni, ismerjük.
nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon trehány a postásunk, volt, hogy panaszt is tettünk, mert az értesítőt se dobta sokszor be, aztán visszament a feladóhoz, amit vártunk. Úgyhogy mi kb 99%ban kiiktattuk a posta szolgáltatásait az életünkből, maximum a csomagautomatát használjuk, de azt is csak akkor, ha nincs más megoldás, mert ott is volt olyan, hogy egy másik város x utcai automatájába tették a csomagot...
nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez megy. Egész nap itthon vagyok és nem szól fel, hogy ugorjak le érte.

Lehet panaszt írni a honlapjukon. Én megtettem, miután már 5 éve ez megy. A válasz lényege, hogy ők nem tudják bizonyítani/csekkolni, hogy felcsegetett e, de a postás nyomkövetője szerint járt a helyszínen. Ha nem tetszik a válasz, forduljak bírósághoz. Blabla

nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Metionin ***** válasza:
13. Wow, van nyomkövetőjük? :D
nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát gondolom az a cucc, amiből kinyomtatják a bedobandó cédulát.
nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori. Panelben konkrétan mondta nekem a postás, amikor csodálkoztam, hogy felhozza, hogy csak akkor viszi fel, ha legalább 3 lakást érint, ha csak 1 vagy 2 TV levél vagy csomag van, akkor bedobja.
nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon el vagy tévedve, postás miért hozna levelet?
nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez amúgy azért gáz, mert én pl tartós beteg gyereket nevelek. Van olyan gyógyszer, amit engedélyeztetni kell, ezek hivatalos iratok, amiket a kezelőorvos és a szülők is megkapnak. Nem kell tudnia a postásnak ezt, de lehet olyan helyzet, amikor tényleg fontos egy levél és nem tudsz csak úgy 1 órára elugrani, sorbanállni vagy épp nem ér rá holnap meg azután mert már tegnap kellett volna.

Úgyhogy én nagyon haragszom, mikor 100% otthon vagyok és nem jelez.

#13

nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18: Megértelek és sajnálom a helyzetet.
nov. 22. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!