Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szabadságot kötelező kivenni?

Szabadságot kötelező kivenni?

Figyelt kérdés

A főnököm pénteken jelezte, hogy még benn van az egész évi szabadságom, ezért egész decemberre, ki ír szabadságra, Január 8-ig bezárólag.


Mondtam neki, hogy én nem szeretném kivenni, de azt mondta idézem: " Nem kívánság műsor ".

Majd azt mondta, hogy egész évben dolgoztam, nem volt 1 nap hiányzás se betegség semmi. Pihenjem ki az évet. Ezt olyan baráti hangnemben.


Megteheti, hogy csak így a bele egyezésem nélkül küld el több mjnt egy hónap szabira?



nov. 26. 14:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
hát mindjárt megsajnálunk
nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem irígykedő beszólásokat kértem. Azt mond el magadba és lapozz tovább ha érdemben nem tudsz hozzá szólni.
nov. 26. 14:09
 3/30 anonim ***** válasza:
84%

Igen, kötelező kiadni. törvényileg elő van írva.


Amúgy te milyen munkamániás,nolifer ember vagy, akinek nem kellett 1 nap szabadság se az elmúlt 11 hónap alatt?

nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

A munkáltató a szabadságod jó nagy részével rendelkezik. Örülj, hogy eddig nem tette szóvá.


Ennyire munkamániás vagy? Ennyire nincs életed?

nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok munkamániás. Szeretem a munkámat. Ennyi.
nov. 26. 14:12
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

Ebben hol az irigykedés? Tök irigy vagyok, hogy ezek szerint nem voltál nyáron 3 hetet nyaralni meg pihenni, mint én, meg fesztiválokon, meg hasonlók.

És igen, muszáj kiadnia.

nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi a munkád?
nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
Igen, kötelező.
nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%
#5 és semmi más elfoglaltságod nincs mellette amire kellene a szabadidő? Vagyis munkamániás vagy.
nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nincs. Egyedül élek, amire kell idő, arra pont elég ami van.
nov. 26. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!