Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kezdő munkavállaloként ha nem...

Kezdő munkavállaloként ha nem találtam munkát,akkor a munkaügyi hivatal semmiféle segítséget támogatást sem ad?

Figyelt kérdés
Válszokat köszönöm szépen
nov. 27. 05:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Semmit nem segítenek! 365 nap folyamatos munkaviszony után ha megszünik a munkaviszonyod akkor adnak valamennyi pénzt ami kb semmire sem elég...A munka keresésben sem segítenek. Ez egy ilyen ország...Mindent neked kell megoldani!
nov. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy dologban segítenek, mivel lesz róla papírod, hogy pályakezdő álláskereső vagy (ergo ellátás nélküli), igényelheted, hogy egy évig állambácsi fizesse a tb-det helyetted.
nov. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

#1 “ Mindent neked kell megoldani!”

Felnőtt ember… ki oldja meg helyette az álláskeresést? A munka egy egészséges embernél akarat kérdése, semmi más. Nincs munka ott, ahol élsz? Költözz oda, ahol van. Nincs pénzed költözni? Keress hetelős munkát, ahol biztosítanak szállást.

nov. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Semmiben sem segítenek. Regisztrálnak, ennyi. Vagy az én ügyintézőm annyira ostoba, hogy nincs párja. El akart küldeni az idióta számítástechnikai tanfolyamra, mondom 20 éve a gép előtt dolgozom, ez meg kezdőknek van. De még annyit se mondott, melyik papírral mit csináljak, semmihez se értett, meg is mondta, hogy azt nekem kell tudni.
nov. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
#4 ha van info végzettséged, akkor nem küld el kezdő tanfolyamra. Ha meg nincs, akkor azért küld, h legyen. Nem az ügyintéződ ostoba…
nov. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%
#4 aki meg bármilyen IT végzettséggel sem talál munkát, az finoman szólva is életképtelen manapság.
nov. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem derült ki az eddigi munkahelyből, beosztásból, végzettségből, akkor de 😃 vagy lehet olvasni se tudott.
nov. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk munkanélküliként én nem fikáznám a munkaügyest. Ő pont egy állással többet tud felmutatni az életben, mint te.
nov. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%

"ha nem derült ki az eddigi munkahelyből"


Szövegértésből is egyes, a kérdés pályakezdőkről szól. Nem biztos, hogy az ügyintéződ az ostoba, ha a hivatalos infókat is hasonló hasznossággal értelmezed.

nov. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

5# engem elküldtek alap német tanfolyamra, pedig középfokú nyelvvizsgám van...


Az egyik ismerősöm kétszer egymás után megbukott a matek érettségin, de mondták neki a munkaügyön, hogy indul felzárkóztató tanfolyam azoknak akiknek nincs meg az érettségi, a matekos órákra járjon be. Kiderült, hogy azokkal indították el, akiknek a 8 általános sincs meg, volt, hogy a matek érettségi felkészítőn egy sor hármast meg ötöst kellett volna rajzolgatni...

nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!