Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szokás adni valamit a kollégan...

Szokás adni valamit a kolléganőnek, aki szülési szabadságra megy?

Figyelt kérdés
Az utolsó napon szokott lenni valamilyen elköszönő ajándék? Ha igen, mi? Azt hallottam, hogy babás dolgot még nem szokás ilyenkor, csak ha már megszületett.
nov. 28. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szokás, legalábbis nem elterjedt. Ha megszületett és jóban vagytok, akkor szokás adni valamit.
nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szokás.
nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egy hete voltam egy cégnél amikor elment szülési szabadságra egy kollégám, és 3000 forintot le akartak rólam rántani, hogy annyival szálljak be a közös ajándékba.


Mondtam, hogy nem, kiutáltak, én meg 2 hónap után felmondtam, többet nem is mentem magyar KKV-hoz.

nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pelenkát és cumit. 😀
nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kolléganőmnek gyűjtöttünk, plusz nagyon jóban vagyunk, ezért én még kerestem valami extrát is. Aztán jött a C19, szóval sokáig nem találkoztunk. A végén nem adtam/adtunk semmit. Nemrég mondta, hogy akkoriban mekkorát csalódott.😕 Én most felmondtam és ő vett nekem "búcsú ajándèkot" meg pénzt is gyűjtött.
nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi adtunk, szerette mindenki a kolleganőt es nagyon jo munkaerő is volt. Mi sem akartunk venni előre semmi konkretat, igy egy kupont kapott a Brendon bababoltba, plusz vmi kis szemelyes ajandekot neki.
nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Marmint kupon alatt vasarlasi utalvanyra gondoltam.
nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én már megfordultam jó pár munkahelyen, mindig nők között dolgoztam (pénzügy), soha nem volt ilyen, hogy ajándékozás, amikor szülésire ment.

Utána volt, hogy kolléganők meglátogatták (amikor már megvolt a baba), és akkor adtak valamit, aki akart, beszállt.

nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!