Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen hideg a padló,...

Munkahelyen hideg a padló, fázik a lábfejem. Akkor is ha vastag zoknit húzok. Otletek?

Figyelt kérdés
nov. 28. 14:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Épp most kérvényeztem, hogy hadd kapjak szezon közepén egy nadrágot (a női egyenruhánál választhatsz, hogy nadrágot, vagy szoknyát akarsz hordani, és én szoknyát választottam), mert vettem egy fűthető talpbetétet, ami iszonyú jó, túráknál, futásnál, sétánál nagy hasznát veszem, de sajnos bokára kell csatolni egy pántot, amin az aksi van, szóval az egyenruhámmal, ami egy szoknya, elég hülyén néz ki.

Ha ilyesmire nem akarsz beruházni, akkor platform cipőt javaslok, nálam sokkal komfortosabb télen, mint a papírvékony talpú cipők vagy csizmák. Meg arra készülj fel, hogy aki nem fázós, az sosem fogja ezt átérezni, egyszerűen csak ne számíts megértésre az emberektől.

nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Huztam egy vasragabb ,szormes bakancsot. Vastag zoknit. Az a helyzet,hogy az iroda alatt egy raktar van, nyitott es nem futott helyseg. A konnyuszerkezetes epulet meg nem szigetel valami jol. A levego nem hideg de a padlo az nagyon. Gondoltam egy vastagabb 1x1 meteres vastagabb szonyegre.
nov. 28. 16:38
 13/18 anonim ***** válasza:
33%
Hány éves vagy, hogy ezért képes vagy rinyálni mint egy gyerek?
nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vastag cipő+zokni, esetleg bevezethetnék a frissítő talpmasszázst is:).
nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egy közeli munkatársam panaszkodott sokat a hideg padlóra, miközben nekünk nem volt ilyen érzésünk.

Ha csak te fázol, és a környezetedben más nem, járj utána, nincs-e érszűkületed?

nov. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Bekemenyitettem! Dupla gatya, 3 pulcsi, vastag zokni, meleg kave, termosz tea.
nov. 29. 08:50
 17/18 anonim ***** válasza:

Kartonlap. -Nem röhög!

Lábtartó. -Általában fából készült, enyhén lejtő támasz a lábnak.

nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
koszi a tippeket, kozbe betettem egy hosugarzot is.
nov. 30. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!