Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alkalmaznak munkáltatók olyan...

Alkalmaznak munkáltatók olyan személyt, akinek vágások vannak a karján?

Figyelt kérdés
Most ez így eszembe jutott, hogy valószínűleg a munkáltató nem nagyon szereti, amikor az alkalmazott egyik napról a másikra öngyilkos lesz. Akin látszik, hogy problémás, azt nem nagyon veszik fel sehol?

dec. 6. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem heges a karom, igaz hogy már nagyon rég, de azért látszik. Senki semmit nem szólt rá sehol sem.
dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Fejlettebb munkahelyeken van munkahelyi pszichológus.
dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
egyrészt menj be az interjúra hosszú ujjúban, ha nagyon látszik, másrészt olyan munkakörbe, ahol okozhatnál vele bármi gebaszt, eleve fel se vesznek (meg remélem van benned annyi, hogy nem jelentkezel például pilótának, mint potenciális tömeggyilkos)
dec. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagyon kevés helyen számít. Nekem volt olyan osztálytársam 6. osztályban (12-13 évesen), aki vagdosta magát (Azt hiszem maradt nyoma). Eltelt azóta 10 év, az rengeteg idő és még bőven a pályakezdés előtt áll (egyetem). Nem hiszem, hogy mindenképp számítana a munkáltatónak, hogy milyen mentális állapotban volt valaki 10-20-30 évvel azelőtt.
dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy vagdostad magad régen, nem jelenti azt, hogy potenciális (ön)gyilkos vagy, sőt, pont ez az szerintem, aminél baromi ritka a visszaesés, és minél idősebb vagy, annál kisebb lehet talán a kockázata. Másrészt rajtam pl. észre se vennék, mindig hosszúujjúban vagyok. Nincsenek hegeim, csak nagyon fázós vagyok. De pár munkatársamnak van, szerintem a legtöbben tudjuk, mik azok, láthatóan nem frissek, én nem vagyok velük annyira jóban hogy erről beszéljünk, és őszintén, nem is érdekel a múltjuk, de én úgy látom, hogy nem igaz az, amivel anno suliban az egész osztályunk előtt megaláztak egy valószínűleg lelki problémákkal küzdő gyereket, hogy kiteregették mindenki előtt a dolgot, és még le is csaszték, hogy így soha nem lesz rendes munkája, mindenki őrültnek fogja tartani.
dec. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én egy Tescoban látok rendszeresen egy ott dolgozó 30-as nőt, akinek nagyon durván tele van mindkét karja hegekkel. De iszonyat feltűnő.
dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Páromat felvették, pedig még tavaly is vagdosta magát
dec. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Az számít, hogy tud e termelni, hasznot hozni a cégnek.


Valószínűleg kézmodell nem lesz belőle.


Egyébként sok embernek van és tetoválással egész jól el lehet fedni, meg vannak hosszú ujjú ruhák is.

dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Volt munkatársamnak volt vágás a kezén, call center
dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!