Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehet az oka, hogy minden...

Mi lehet az oka, hogy minden munkahelyről viszonylag rövid idő után menesztenek, sokszor már próbanapon, vagy fel sem vesznek?

Figyelt kérdés

Leghosszabb idő amit egy munkahelyen töltök az max. 3 év. Közben mindig hosszabb szünet van, rengeteg kudarcos keresgéléssel. Barátkozom, ismerkedem, igyekszem beilleszkedni. A próbanapok feladatait is a tőlem telhető legjobban elvégzem. Jól öltözött, magamra igényes vagyok, cigi alkohol mentes, egészséges életmóddal.

Adok be jelentkezést mindenféle munkakörre, de csak a legalantasabb fizikai munkákra hívnak be többnyire, mert nincs érettségim, csak szakmáim, így azt feltételezik, hogy analfabéta vagyok.

Pedig dolgoztam irodai kisegítőként is, önkéntes munkában és az jól ment, nem is volt rá panasz, hiba sem volt benne.

Két éves esti gimnáziumi képzésem első évfolyamán túl vagyok, a matematika kivételével minden másból jelesre vizsgáztam, tehát nem gondolom, hogy annyira problémás lennék szellemileg.

Csak sejtem, hogy inkább a gyorsasággal és strapabírrással lehet valami kifogásuk, de persze gerincet növeszteni és őszinte, építő jellegű kritikát megfogalmazni kevesen képesek és persze azt sem biztos, hogy komolyan lehet venni, hiszen lehet, hogy amit mondanak, azt csak azért mondják, hogy kevésbé sértsenek meg.

Nagyon reménytelen így a helyzetem. Egy előző munkahelyem miatt halasztanom kellett az esti suliban. Mert képtelenség volt a kettőt összehangolni. Jövőre tudom folytetni, ha szerencsém van, de azzal sem biztos, hogy elérek majd bármit is, mert az érettségi az olyan, hogy ha nincs, akkor baj, ha van, akkor meg azt is keveslik.

Tapasztalt valaki hasonlót esetleg? Úgy érzem, el vagyok átkozva a munkahelyekkel. Ezen a téren abszolut nem találom az utam és ez mar nagyon rosszul hat rám lelkileg.


dec. 9. 06:47
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
50%

Kedves kérdező!

Nem hiszed el milyen erőt adtál H nem én vagyok az egyetlen ilyen aki mindig rossz cipőbe lép. Multheten küldtek el az új munkahelyemről 3 nap után. Sajnos én sem tudom mi tévő legyek. Az összes önbizalmam oda. Már állásinterjúra sem merek menni mert már magam sem tudom felmérni a képességeimet. Kitartást kívánok

dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ja hogy te 3 évig egy helyen maradsz? :D Nekem a leghosszabb 15 hónap volt. Most vagyok 8-9 hónapja egy cégnél és lehet még idén felmondok :D Legkevesebb valahol töltött időm egy nap volt. Ha nem vagyok megelégedve és jöhet jobb akkor lépek. Persze ezt sokan nem értik meg...
dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!