Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Külföldön élő/dolgozó magyarok...

Külföldön élő/dolgozó magyarok, ti mennyi pént tudtok félretenni havonta?

Figyelt kérdés
Tehát miután kifizetitek a lakbért, kaját meg mindent, mennyi pénzetek marad a hó végén?

dec. 11. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Havi 100€-t.Ha nagyon megerőltetném magam lehet tudnèk 300-at is,de nem akarok úgy élni,hogy mindenről lemondok
dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában 300-400 euró közt, de én dohányzom és néha piálni is eljárok. Ha nagyon spórolnék, akkor sokkal több maradna.
dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Havonta 300-600 eurót tudtam félre rakni. Németországban dolgoztam 6 évet, rengeteg magyart ismertem meg, és ők is hasonló összegeket raktak félre. Ez az összeg tartaléknak jó, de nem ebből fogod a világot megváltani.

Nagyban függ, hogy mennyit fizetsz havonta az albérletre, mennyi a kaja és egyéb költségek, kocsival jársz dolgozni, vagy tömegközlekedéssel.

Mit dolgozol és mennyit keresel.

Aki tud bánni a pénzzel és spórolós, az nyilván többet is fog félre rakni.

Sokan azért mennek ki, hogy kint külföldön 5-8 éve alatt annyi pénzt félre tudjon tenni, amiből itthon tudjon venni egy kisebb lakást.

dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kb. 700 € marad meg a 2400 nettóból
dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Számlák kifizetése után marad 1000 euróm, abból 400 euró havonta automatikusan megy egy takarékszámlára, és nem nélkülözök. 600 euro meg marad kaja pia cigi hobbikra stb.
dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2650-2800 között keresek, lakáshitel+rezsi 1000 Euro, 200 egyéb kiadás és 300 a kaja. Általában 500 Euro megy a bankszámlámra a maradékot meg elköltöm erre-arra, hobbik, lakás stb. Meg ugyebár évente kétszer duplafizu, abból is szoktam egy 1000-1500 Eurot félretenni.
dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!