Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok többé élni. Belefár...

Nem akarok többé élni. Belefáradtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Asztmás vagyok és hiába használom az inhalálót nap mint nap fulladok, nem bírom kifújni a levegőt. Minden napom merő szenvedés, holott még csak 20 éves vagyok. Amikor meglátom a velem egykorúakat mennyire boldogok és problémamentesek egész álló nap zokogok hogy én miért kaptam ennyire kegyetlen sorsot. Komolyan mondom az asztma a világon a legeslegrosszabb betegség... Élni szeretnék de nem megy... Amikorra már összeszedem magam jön egy újabb roham...

2014. okt. 14. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az asztma miatt nem akarsz élni?.. Megértem a helyzeted de olyan ember nincs hogy "problémamentes" mindenkinek van valami hibája, de azt kivánom hogy neked ez legyen a legnagyobb. Ha úgy érzed hogy nagy problémád van akkor menj el orvoshoz, attól még hogy nem tudsz annyit mozogni, teljesiteni mint az általad nevezett "problémamentes" ember.. attól még lehet szép életed. Hány olyan ismerősőm van akinek ilyen problémája van, és eltudja fogadni magát.Ilyenkor legyen az benned hogy lehet jobban teljesítenek mozgásba, de mondjuk észbe nem. Kicsit lásd meg pozitívan a világot. Ja és nem a sport határozza meg hogy neked mennyi barátod van. Én snem vagyok asztmás, mégse bírom a futást.. nem leszek olimpiai bajnok sose.
2014. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
El kellene menned sokszor sópárlóba. Sóbányába is. Pl Szlovákia, Lengyelrszág--> Wialiczka. A magas sótartalom a tüdőre pozitív hatást gyakorol. Így gyógyítják az asztmásokat, vagy sókuckók is vannak már.
2014. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Próbáltad már a gyógynövényeket? Ha még nem, akkor érdemes lenne, sokat segíthetnek.Volt aki a pipától is megszabadult, sportol.Jobbulást!
2014. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!