Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel foglalkozol és mennyi...

Mivel foglalkozol és mennyi az órabéred ha nem titok? Hogy bírod és mióta csinálod?

Figyelt kérdés
Mennyi idős vagy és mi a nemed?

dec. 15. 13:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
csoportvezető vagyok 2 éve egy multinál, fix bruttó 550e be vagyok. Nappali, 1 műszak, nincs túlóra.
dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem órabérben kapom a fizum, de átszámolva 3400at kapok nettóban. Mondjuk ez csak a hivatalos munkaidőmre, a valóságban kb fele ennyit kell dolgozni, szóval gyakorlatilag dupla az órabérem ahhoz képest amit fentebb írtam. 23 vagyok, 2 éve dolgozok összesen meg ennél a cégnél is, élvezem is a munkát mert jól fizet és meg se kell szakadni.
dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Fuvarszervező vagyok. Alapbér, erre jön az egyéb pótlék, juttatás. Összesen kb 350 000 nettó/hó, + félévente jár kb 200-250 000 Ft bónusz.

35/N

dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

HR-es aljamunkás vagyok (EDM, backoffice). Napi 8 órában vagyok bejelntve 2500as nettó órabérért.

A valóság az, hogy 2-5 órát ha dolgozom egy nap, és persze azt is itthonról.


F30

dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Pénzszállító vagyok.

Bruttó 700 a fizu, órabérre leosztva nettó ~2327 Ft/óra.

Egy éve csinálom, nem könnyű munka, csak a jó fizu motivál.

dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

45N, októberben múlt 4 éve, hogy ennél a cégnél dolgozom.


6 órás munkakör, bruttó 522, nettó 347 (durván nettó 2600 HUF per óra).

Heti 1-2x megyek be, kb. 30 perc tömegközlekedéssel, egyébként home office (80%-ban e-maileket írok, Excel táblákat és online rendszereket kezelek, telefonálok, videóhívásokban vagyok - tökéletesen végezhető otthonról).


Eredetileg irodavezetőnek jöttem ide, de ahogy fejlődött a cég úgy kaptam újabb feladatokat. Márciusig 8 órában csináltam ezeket (órabérben ugyanennyiért), de túl sok volt a meló, stressz + családi okokból is nyugira volt szükségem, ezért úgy egyeztünk meg a tulajjal, hogy minden mást leadok, csak a jelenlegi feladatkört tartom meg, az úgyis tovább fog bővülni, ahogy nő a cég. Március óta vagyok így ebben a munkakörben.


Ez egy pici cég, egy saját fejlesztésű dolgot gyártunk, a pozíció egy post-sales/customer service keverék, a külföldi ügyfelekkel és értékesítőkkel tartom a kapcsolatot és intézek velük mindent a szerződéskötéstől a problémamegoldásig.


A munkát, feladatokat, munkatársakat szeretem, csapat/főnök szuper, érdekes, változatos a meló, az angolt szinten tudom tartani (külföldön dolgoztam, fontos szempont nekem, hogy ne jöjjek ki a napi nyelvhasználatból). Hullámzó, mikor mennyit kell dolgozni, vannak nyugisabb időszakok, de most pl. elég intenzív időszak van az évzárás miatt. Plusz a cég a magyar startupok/magánvállalkozások állatorvosi lova, sok a probléma, de legalább dolgoznak a megoldáson.

dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Kozalkalmazott olyan havi 260 netto a fizu.

Napi 8 ora

dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Tengeri fuvarszervező vagyok

30N


Nettó 500e a bérem + évi 2 havi bónusz, fix bérben vagyok.

Hivatalosan 8-17 munkarend, valóságban kb 9-16 inkább 1 óra ebédidővek, cca 6 óra munka egy nap, szinte állandó home office, de néha bejárok


1 éve csinálom, de előtte is logisztikában dolgoztam 8 évig vám területen.

dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Biztonsági őr vagyok egy építkezésen, mellette jogra ,,járok"/távoktatás/. Ezelőtt gyárban voltam őr, illetve voltam napelemparkban is, meg még egy pár helyen. Voltam ezen kívül burkoló, úszómester, sorjázò játékgyárban, és segédmunkás építkezésen is. Négy szakmám van: Személy- és vagyonőr fegyvervizsgával/mind a 3 fegyvernem/, burkoló, számítógépes rendszerkarbantartò, illetve van nehézgépre is jogsim, meg megvan a B jogosítvány.

Jelenlegi òrabérem nettó 1750 ft, és erre jönnek pòtlékok, illetve minden hónapban a nettò 70-80 ezres télipénz ilyenkor, összesen az olyan 500-600 ezer nettó szokott lenni, de azért ennyi mert úgy írtam alá a szerződést, hogy bárhova kiküldhet az országon belül a főnököm, és jelenleg 400 km-re vagyok az otthonomtòl. Szállást, benzint, kopási díjat nem fizet, céges autót nem ad, pedig autóból kell őrizni, nincs sem bòdé, sem áram. A váltás folyamatban van.

dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja, és 18 éves koromtól dolgozom, és 2,5 éve vagyok őr. 23 éves vagyok. 9-es voltam.
dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!