Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az oka, hogy sok munkahelye...

Mi az oka, hogy sok munkahelyen nem lehet kimenni enni (sőt van ahol még vécére se), de cigarettázni fél óránként ki szabad járni?

Figyelt kérdés
A cigi az létszükséglet, de az evés meg a székelés az nem?

dec. 16. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Van az ebédszünet (1x)és van az egészségügyi szünet,pár perc. Aki dohányzással üti el, szíve joga.
dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert az lètszüksèg. Kávèzni is lehet menni fèl óránkènt fèl órákra. Az se tűnik fel senkinek.

Ha összefosod magad, vagy nőkènt betètet kellene cserèlned akár 1x is akkor rohadj meg.

dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahol cigizni ki lehet menni, ott wc-re is. Az evés annyiban lehet más, h lehet a kaja nem ott van, ahol dolgozol.

Amúgy a wc-vel én úgy vagyok, h nem akkor megyek, amikor szabad, hanem amikor kell. Nem dolgoznék olyan helyen, pl futószalag mellett, ahol annyira kötött a dolog, h ne lehessen megoldani 5 percet.

dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk egyik sincs tiltva, mindent szabad bármikor, de a munka jellege miatt erre vagy van lehetőséged, vagy nincs.
dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
pont az, hogyha nincs szem előtt az ember, akkor biztos nem dolgozik.
dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Kinaiak olyanok (pl eladokent boltban)hogy egyszer sincs szünet. Kajálni is a sorok közt ehetsz csak titokban, ha meglátják kirugnak.
dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Volt olyan munkahelyem, ahol a mi pihenő termünk az épület másik végén volt, ahol volt mosdó és konyha és a személyes holmink.

A kijárat 5 méterre, oda ki lehetett menni dohányozn néha.

Így elképzelhető.

dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Végülis a cigizis is étkezés, mert a kialakuló rákos sejteket etetjük vele.
dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
8, de itt az volt a kérdés, hogy azt lehet e szünetben, vagy külön szünet jár e ennek?
dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Amíg dohányoztam, én is folyamatosan kijártam. Az nem olyan, hogy egyszer rágyújtasz, aztàn már többször nem is kell aznap. 30-60 perc után már másra sem tudtam gondolni. Sokkal hatékonyabb voltam a cigi után. Végülis ezért szoktam le. Ha épp a kezemben volt egy szál, arra gondoltam, hogy még legalább 20 percet kell várnom a következőre. Egy örökkévalóságnak tűnt.
dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!