Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az oka, hogy sok munkahelye...

Mi az oka, hogy sok munkahelyen nem lehet kimenni enni (sőt van ahol még vécére se), de cigarettázni fél óránként ki szabad járni?

Figyelt kérdés
A cigi az létszükséglet, de az evés meg a székelés az nem?

dec. 16. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az ilyet rabszolgamunkának hívják. Az én szakmámban akkor mentem, amikor akartam és lehetőség szerint amikor idő volt, mert azért volt munka.
dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na igen :D Nekem csak pisilnem kell és leb.asznak hogy nem kértem el magam csak mentem és különben is várjam meg amíg megjön 2 óra múlva a másik kolléga, hogy ne egyedül kelljen 2 és fél percet dolgoznia. De cigizni 2 és fél órára is elmehetett a másik kolléga :D
dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És addig mit csinálsz? Beszarsz? Behúgyozol? Tudod mit? Kapják be!
dec. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az irodában is úgy van az ember, hogy a kis szünetre tartja a dolgait. Normális helyeken megmondják, hogy az ebédszüneten kívül mennyit vehetsz ki, általában 2x15 perc, de hely válogatja, valahol több, valahol kevesebb. Most, hogy te abban a szünetben mit csibálsz, leszarják. Nem megy utánad a főnök kukkolni, neki is van dolga.

Nyilván, ha valakinek pont ki kell szaladnia pisilni, az nem egy felháborító dolog.

De ha azt látják, hogy a 15 perces szünetek mellett vagy helyett folyamatosan ki-be járkálsz, mert hopp kell egy kávé, most meg víz, most meg tüsszentettem kettőt szóval zsepi, most meg pisilnem kell, akkor az nem efyenértékű azzal, hogy valaki délelőtt neg délután eltűnik egyszer efy 15 percre, mert lemefy cigizni.

márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!