Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik pszichológushoz járnak,...

Akik pszichológushoz járnak, ti elmondanátok új munkahelyen, hogy miért kellene előbb elmennetek munkából?

Figyelt kérdés

Behívtak állásinterjúra, és arra gondoltam, hogy rákérdezek majd, hogy heti egyszer el tudok-e menni előbb egy fél órával, hogy oda érjek a pszichológushoz.

Nem tudom viszont, hogy elmondjam-e azt is, hogy erre miért van szükség, hátha akkor engedékenyebbek lesznek, vagy épp ellenkezőleg, és inkább fognak lenézni miatta, tehát csak annyit mondjak magánügy?



dec. 21. 01:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem vállal sajnos, megkérdeztem.

Tényleg mindenféle megoldást kerestem, szóval ez nekem is csak ilyen végszükség megoldás lenne ha eljövök.

dec. 21. 19:10
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, eleve nem is kérném el magam. Szerintem rengeteg munkahelyen nem engedik el az embert és igazuk is van. Aki mondjuk gyerekért megy, akkor ennyi erővel egy héten egyszer menjen, vagy simán hamarabb megy a busz, akkor menjen... Dolgozd le azt a fél óràt másik napon.
dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Természetesen ugyanígy gondoltam én is, hogy másnap meg ledolgoznám, csakhogy sok helyen ennyire sem rugalmasak.
dec. 21. 21:30
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a legtöbb helyen ahol ennyire rugalmasak, ott is vannak limitek. Van ahol jófej a főnök és elmehetsz fél órával hamarabb, ha ledolgozod máskor, de amikor többedszerre mész oda variálni a beosztásod, akkor már nagyon udvariasan figyelmeztet, hogy szeretné, ha követnéd az eredeti beosztást. Ha pedig ez bekövetkezik, hidd el, az ultra ciki.
dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ennyire pontosan nem mondanám és nem is szükséges, de kezelést lehetne mondani.
dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 sapka1978 válasza:
100%

Szia,

olvastam a levelezést.

Amennyiben nem rugalmas a munkaidőd akkor az ilyen kötött és rendszeres programot tedd munkaidő utánra.

Az őszinteség pedig sajnos tényleg nem kifizetődő (én is sajnálom, mert az egyenes út a korrekt), bár ehhez ismerni kellene a körülményeket. Amennyiben 1-1 alkalommal mész el korábban akkor tipp: szűrésre mész (tüdő, uh, hasonló) vagy családi ok, d akár autószervíz.

dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!