Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki olyan helyen dolgozik,...

Aki olyan helyen dolgozik, ahol sok ember megfordul, mennyire jegyzi meg/figyeli meg a visszatérő embereket?

Figyelt kérdés

Pl. pékség, bolt, posta, benzinkút, hentes, zöldséges stb.

Idővel akiket gyakran látnak, azok ismerőssé ("baráttá") válnak? Elindul velük beszélgetés?

Én azt figyeltem meg, hogy akiket én így már ismerek vevőként, nem nagyon kezdeményeznek beszélgetést, pedig tudom, hogy már ők is megismernek engem, de úgy tesznek, mintha vadidegen lennék.

Másokkal meg szoktam látni ugyanezeket az embereket beszélgetni, de azok lehetnek régi ismerősök is. Vagy ilyen esetben lehet a vevő olyan, hogy barátkozós?

Tehát nem tudom, hogy én ennyire megjegyezhetetlen vagyok vagy nem látnak bennem olyat, amiről tudnánk beszélgetni? Vagy nem nyomulok és egyszerűen ennyi?


dec. 29. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor jegyzek csak meg bárkit melóból, ha gyakran látom és tudom valamihez kötni. Egyedi kinézete vagy beszédstílusa van, esetleg mindig ugyanazt kéri, stb. Full átlagos, néha-néha megjelenő ügyfelekre nem szoktam emlékezni.
dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felismerem a visszajáró vendégeket, azt is tudom mi neki a "szokásos". Vannak beszélgetős, barátkozós vendégek, de csak azért mert jön mindennap, nem biztos, hogy ez kialakul.
dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen felismerek néhányat, vannak akik heti rendszerességgel járnak.
dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!