Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kaptam egy írásbeli figyelmezt...

Kaptam egy írásbeli figyelmeztetést! Igaz, hogy kettő írásbeli után kirúgják az embert?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy az egyik kollégám ezt mondta, hogy kettő írásbeli után kirúgják az embert, illetve a köznyelvben is ez forog? Ez igaz lehet? Nincs elévülési ideje?

jan. 17. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elméletben ez nem törvényszerű. Gyakorlatban viszont pont azért adják írásba a figyelmeztetést, hogy ezzel indokolják majd a rendkívüli és azonnali hatályú felmondást. Vagyis készülhetsz a legrosszabbra, akár van rajtad sapka, akár nincs.
jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kitana. ***** válasza:
90%
Munkahelyfüggő. Egyik előző helyemen 3 után járt kirúgás (egy év elévülése volt) de az sem automatikusan, volt pár kolléga, akit a főnök kimagyarázott, hogy maradhassanak.
jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert kaptad, mit csinaltal?
jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyfüggő. Kérdezz rá a felettesednél, ne folyosói pletykákból tájékozódj.
jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékszem az én időmben, azaz kb 10 éve 3 kellett hozzá.
jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyfüggő.
jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleve az a kérdés, miért kaptad? Biztos megindokolták, csak úgy nem osztogatják az ilyet. Amúgy meg lehet nem azon kéne gondolkodni, hogy hány után jár kirúgás,hanem azon, hogy mit tegyél annak érdekében, hogy ne kapj több ilyet. Gondolom,nem akarod elveszteni az állásod.
jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahj, miért kaptad?
jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!