Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltsak munkahelyet miatta?

Váltsak munkahelyet miatta?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem pár éve interneten egy sráccal akkor még fiatal voltam sok butaságot tettem, sokáig beszélgettünk intimebb témákról is. Volt, hogy kicsit lengébb ruhás képeket is küldtem, igaz arctalanul de akkor is elküldtem.

Nagyobb városba költöztem vidékről, a munka és a tanulás miatt és én nem tudtam, hogy ő is ott dolgozik ahol most én is. Eddig még oké volt mert egy emelettel feljebb dolgozott de most mellé kerültem és sokszor úgy viselkedik ami félre érthető, vagyis inkább egyértelmű, hogy akar valamit. Közeledik felém, sokszor megjegyzéseket tesz attól tartok elmondja a munkahelyen anno mi történt.

Keressek más munkát vagy hagyjam a dolgot? Ha kiderülne se lenne semmi hisz rég volt nem?

N



jan. 18. 09:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Elkezdek másik munkát keresni de még nem találok maradnom kell, próbáltam elkérni magam mellőle de nem ment.

Folyton üzeneteket ír és amiből elegem.lett, hogy szó szerint letapizott. Eljövök innen ahogy tudok.

jan. 20. 13:53
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Mondtad neki, hogy hagyjon békén?
jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

Az üzeneteit mentsd le, és egy összeszedett e-mailben küldd el a HR-nek, hogy szeretnél segítséget kérni, mert az egyik kollégád zaklat.

Mellékelten csatolok képernyőfotókat. Köszönöm.


Meglátod, vagy kirúgják a cégtől, vagy legalább úgy lehordják, hogy többet a közeledbe se megy.


Szerintem ezt csináld meg, mert semmi vesztenivalód nincs.

Mindenhol lesznek bunkók, kellemetlen alakok. Minél előbb tanulsz meg kiállni magadért, annál hamarabb leszel szabad, önálló, boldog.


Tudom, hogy nehéz, de nálad van az igazság, legyél erős!

jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

12

Sokszor.

Azt is, hogy ami volt elmúlt ez a munkahelyem ide dolgozni járok.

Szóltam a főnöknek rakjon el mellőle ez miatt, de szerinte mi jóban vagyunk dolgozzak csak mellette.

jan. 20. 14:08
 15/19 anonim ***** válasza:
Képernyőfotó a beszélgetésekről - csak bemondásra nem fog történni semmi.
jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

15

A főnök a barátja ő pedig a kisfőnök bementem elmondani nem érdekli a beszélgetésünk mert neki mást mondott a barátja azt, hogy mi jóban vagyunk...

Gondolom azt mondta lefekszem vele ami nem igaz.

jan. 20. 16:36
 17/19 anonim ***** válasza:
69%

HReshez menj. Képernyőfotós bizonyítékokkal.


Hiába játszanak össze a főnökök, a HR mindenki felett áll, egy normális munkahelyen.

Ha egy munkahelyi szexuális zaklatásra nem reagál a HR, akkor meg hagyd ott a céget, mert az egy rossz cég.

jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Ott hagyom a munkám de hirtelen nem tudok váltani. Beadom pár helyre a jelentkezésem és ahogy tudok eljövök.

Mindenkinek azt mondta mi együtt vagyunk ezt is csak délelőtt tudtam meg, hogy a férfi munkatársaim nehogy be próbálkozzanak. Főnöknek pedig azt mondja intim kapcsolatunk van. Egy szemét.

jan. 20. 19:50
 19/19 anonim ***** válasza:
69%

Ne söpörd le a HRt, az egy egyszerű, jó megoldás.


A másik, hogy állj ki magadért nyilvánosan. Ha írogat neked a chaten, szólj oda élőszóban, hogy "Tamás, már sokszor megkértelek, ne írogassál nekem chaten. Légy szíves, hagyjál békén!"

Ugyanígy, ha hozzád ér: "Tamás, te most megfogtad a derekamat? Mégis mit képzelsz magadról? Menj a pics@ba?! Zaklassál mást!"


Ezekhez jókora bátorság kell, de csak képzeld el, mi lenne.

Mindenkinek egyértelmű lenne a helyzet. És nem hazudsz, csak úgy viselkedsz, mint egy felnőtt, önbizalommal teli nő, akivel nem lehet kekeckedni.

És mindenkinek kiderül, hogy nem jártok, ő hazudott kettőtökről és egy rohadt szexuális zaklató.

jan. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!