Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vagyonőrként látható tetoválás...

Vagyonőrként látható tetoválás mennyire hátrány?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg diszpécserként (vagyonőri) dolgozok, viszont lassacskán tervezek munkahelyet váltani. Mióta itt dolgozok, lett egy tetoválás a csuklóm alatt, ami látszódik, az ujjaimra is tovább szeretnék menni és a nyakamra is tervezek tetoválást. Tudom, hogy ez munkahely függő, valahol nézik, valahol pont l.szarják az egészet, viszont akinek van ilyennel tapasztalata, annak mi a véleménye? Vidék és Budapest is érdekel. (Jelenleg vidéki vagyok, de lehetséges a budapesti felköltözés)

jan. 18. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkahely válogatja.
jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok kompetens a témában, de sok vagyonőrt láttam már tetkókkal, szóval szerintem nem gond.
jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagyonőrként nyilván attól függ, hogy hol és mit őrzöl. Bankban, hivatalos intézményekben jobban számít, mint gyári telephelyeken. Szórakozóhelyeken, kidobóknál még előny is lehet, ha jól szét vagy varrva és elijeszted a rosszarcúakat a megjelenéseddel.
jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Elegánsabb, normálisabb helyeket felejtsd el! Színház, irodaház, szálloda, ezek mind ugranak. Igényesebb boltok is.
jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Zsaruk katonák évek óta lehetnek varrottak , nyomozó be tud epülni alvilagba fedett akciókba ...
jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5. Ja, mert másképp nem lenne meg a létszám.
jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

#5:

Igen, persze, az Amerikai filmekben biztosan így van, öcsi.

jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még a nyakamon is van tetoválás. Egyedül egy Rossmannban agyaskodtak miatta. Gyárban portán, recepción, szállodai recepción, gyógyfürdőben nem szóltak.

Irodaházban, bankban, boltban nem próbálkoztam (a rossmannon kívül) mert ezek a legalja helyek legkevesebb fizuval.


(Vidèk; Eger, Miskolc, Mezőkövesd helyeken dolgoztam)

jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
7. Nem, már idehaza is. Nem rakom be a képeteket, de le vannak mentve, katonaNŐ, nyaktetkóval. Rendőrsrác full kartetkóval, TEK-es nácival,...
jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
jan. 18. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!