Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha észreveszel másik nemű...

Ha észreveszel másik nemű kollégádon egy tetoválást akivel nem vagy nagyon szoros viszonyban, akkor a megtapogatás, megsimogatása normális?

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még szoros viszonyban sem. Mit fognál rajta? Nézni kell, nem érezni.
2023. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem tapogatnam senkinek, viszont megdicsérném, esetelg ha tervezel a közeljövőben tetoválást meg lehet kérdezni, hogy kinél csináltatta.(az árát ne)
2023. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ha tapogatják. Attól még az én bőröm. Nincs dudor nem fáj stb nincs mit rajta fogdosni.
2023. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rajtam vette észre vki,aki egyébként tetszik és megfogta az alkaromat és ilyen simito mozdulatot tett. Nem én akarok tapizni vkit. Nem tudom mi az elfogadott ilyenkor, és nem akarok belelátni dolgokat, azért kérdem.
2023. jún. 3. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, mindenkit végigtapogatok minden nap az irodában, s közben csorog a nyálam. Van ahol ez nem így megy?!?
2023. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt hiszik h kidudorodik a minta mond meg h semmi ilyen nincs nem szeretnéd ha nyúlkálna
2023. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látott még tetoválást testközelben, gondolom kíváncsi rá, tapintásra milyen. Régebben az egyik barátnőmét én is megtapogattam, de előtte megkérdeztem tőle meg amúgy is voltunk olyan viszonyban
2023. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!