Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki irodában dolgozik, milyen...

Aki irodában dolgozik, milyen informatikai fejlődésnek örülne a legjobban?

Figyelt kérdés
Bármi érdekel ami megkönnyítené a munkátokat, vagy élvezetesebbé tenné. Lehet ez szoftveres vagy hardveres.

jan. 19. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Már annak is örülnek, ha lenne HO. De nálunk lusták az infósok kiépíteni a rendszert. Meg a vezetői akarat sincs meg benne, egyedül életképtelenek. Ja, állami szektor...
jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
#1 a melóban is ennyire figyelsz, mint a kérdésre? Mert akkor pont beleillesz abba a környezetbe.
jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

2es, neked nem informatikai fejlődés cégnél a Home Officeos HÁLÓZAT kiépítése? Egy valag programot kellene telepíteni, titkosítani, hogy ne lehessen hozzáférni egy sima emailes vírussal amit megnyit egy balhere.


Pontosan értem a kérdést, te nem érted az én válaszom, de már megszoktam, hogy a magyar társadalomnak a 2/3-a nem szövegértő...

jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#1: állami szektorban nem az infósok szoktak lusták lenni, hanem nem kapnak sem engedélyt, sem anyagi forrást a megvalósításhoz.

Nálunk a cégnél senki nem örül semmilyen fejlesztésnek :D Ettől függetlenül egyesek dolgát megkönnyítené egy olyan bérszámfejtő alkalmazás, amihez nem kell érteni sem 😂 Vagy egy működőképes SAP, mert mindenhonnan azt hallom, akik használják, hogy egy kalap szar.

jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
IT Guy, szerintem is te vagy az értetlen. A homeoffice már feljődés/fejlesztés, max neked természetes, de sok helyen még most se fut. Én is örülnék, ha lenne.
jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

"állami szektorban nem az infósok szoktak lusták lenni hanem nem kapnak sem engedélyt, sem anyagi forrást a megvalósításhoz"


Nálunk engedték volna, az infósok sírtak, hogy ők ezt nem csinálják. Amikor bejött a kovid, akkor lehetett volna, de csak a megyénkben vagyunk több 100an, nem voltak rá hajlandók, hogy mindenki gépére feltegyék a programokat egyenként. Nem kellett volna hozzá anyagi ráfordítás, nem kellett volna laptopokat venniük, mindenkinek az otthoni gépe elég lett volna :(

jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
mesterséges intelligencia
jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nem látni fejlesztenivalót, mondjuk sokan használnak elmaradott app-okat mert nem ismerik a teljes office csomagot, de a lehetőség nekik is megvan váltani.
jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én már annak örülnék ha nem lennének a gombok és menük folyton átszabva, más helyre téve.
jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én informatikusként annak örülnék, ha a kollégáimnak nem okozna fejtörést egy egyszerű excel táblázat elkészítése/használata vagy ha mégis, akkor nem állnának seggel ahhoz, ha tanítanám őket. A probléma nálunk ott kezdődik, hogy mindent elutasítanak, ami a számítógéphez köthető, mert nem értenek hozzá, és nem is érdekli őket. Ha tehetnék, még 100 év múlva is kockás füzetbe jegyzetelnének.
jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!