Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha szóltam a vezetőknek hogy...

Ha szóltam a vezetőknek hogy egy kollega állandóan fúr le akar járatni rosszhírem kelti, erre miért az a reakció hogy ez előtt a kollega előtt direkt belekötnek a munkámba mondvacsináltan?

Figyelt kérdés

Nem első alkalom volt hogy úgy akar beállítani mimtha vmivel nem lennék képben nem èrteném, nem győzök ellenérveket mondani védeni magam, és mindezt mások előtt generálja.

Szóltam ez miatt a vezetőknek is.

Erre a csopvezzel az igazgató azt csinálja hogy behívtak ehhez a kollegához(aki amugy teljesen más területen dolgozik mint én) kértek vmi piti szakmai jelentést, amibe mondavicsinált indokkal belekötöttek(amiben mégcsak nem is én vagyok kompetens), és ugy zárta le az igazgató ez nem jó javitsam. (Mikozben hiba sincs csak átnevezni kell teruleteket mert már nem aktuálisak)


Miért állnak a fúrások rágalmazások becsületsértések mellé a vezetők is?



#fúrás támogatása vezetői szinten
jan. 19. 22:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, ezt várják tőled.

Ezért kéne váltanod.

jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Én arra tudok gondolni, hogy meg akarták nézni, tényleg hazudozik rólad a munkatársad vagy pont hogy igazat mond és begyulladtál és úgy akarod beállítani, hogy amit terjeszt az hazugság csak azért, hogy keresztbe tegyen neked. Nem te hazudsz, különben nem írtad volna ki ezt a kérdést, de hidd el nagyon sok az ember, főleg munkahelyeken, akik önvédelemből előállnak ilyennel.

Lehet ezért vetették nagyító alá a munkád, hogy amúgy jól elvégzed vagy tele van hibákkal, ergo te most csak beparáztál és mented a menthetőt vagy tényleg rendben elvégzed a munkád és hazudoznak rólad.

jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12

Ha szarul végezné a munkáját, azt a hosszú nyelvű fúrógép közreműködése nélkül is észrevette volna a főnőkség.

jan. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Már a suliban elkezdődik... A besúgó bántalmazó gecládák mindent megúsznak. Ha gyengébb vagy és segítséget kérsz a tanártól, még téged csesz le hogy ne árulkodj.

Felettestől soha ne várj segítséget mert azt megbánod! Soha nem fognak melléd állni,

sérti a tetves önérzetüket. A spiclijüket védik csak, amíg jól szolgál

jan. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14, nehogy azt hidd. :)
jan. 21. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!