Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szóljak a főnökömnek, hogy...

Szóljak a főnökömnek, hogy zavar a trágársága?

Figyelt kérdés

Alapvetően szeretek itt dolgozni, 9 év alatt ez a negyedik munkahelyem, és ezzel vagyok a leginkább megelégedve. Csak az az egy dolog irritál, hogy a főnökömnek nagyon mocskos szája van. Velem és a többi kollégával általában szépen beszél (néhány ritka eset kivételével, de mondjuk akkor igaza is volt) Naponta kb 20x emlegeti a "f@sz" és hasonló szavakat. Mondok egy példát:

Tegnap a cég telephelyén téblábolt egy idegen, csak úgy bámészkodott. Épp az ablakból láttuk, erre ezt mondja a főnököm:

-Ez meg mi az anyja b@szását keres itt??

-Menj és szólj neki, hogy húzzon a f@szba!

Természetesen én már nem ilyen stílusban kértem meg a távozásra.



jan. 27. 05:11
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Én bírnám őt tutira, nekem is nagyon mocskos a pofám
jan. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Nem valami 160 centis, 60 kilós kis gnóm a főnököd?

Azért csinálja, mert nem szól rá senki, meg megteheti.

Kis f.sz :D

jan. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Nekem sikerult kezelni hasonlót azzal hogy en mindig nyugidt diplomatikus maradtam es rájött hogy ő a hülye. Es változtatott is.
jan. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szólj.

A főnöködnek ez a szavajárása, neki természetes, hogy így beszél. Ha szólnál, nem értené, mi bajod van vele. A többiek meg csúfolnának, hogy milyen viráglelkű vagy.

Meg írtad, hogy veletek nem beszél csúnyán. Az a lényeg!

jan. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz ott dolgozni, akkor ne szólj. Olyat én még nem láttam, h a beosztott nevelte volna a főnököt. Esetleg h nagyon nagyon nagyon durván jó, már már baráti viszony van köztetek, akkor lehet ezért beszólni neki, de amúgy ne.
jan. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne szólj neki, légy te is trágár.
jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően ezzel nincs semmi gond, amíg neked nem árt.
jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Ne szólj. Nekem baromi rosszul esett, amikor nyolcadikban kértem az osztálytársaimat, akik egyben a barátaim is voltak, hogy írjanak valamit az emlékkönyvembe ballagás előtt és többen is azt írták, hogy nagyon jófej és vicces vagyok, de a csúnya beszédből vegyek vissza. Nő vagyok, akkor még lány voltam. Azóta sem vettem vissza, mert szerintem ez nem hiba, nekem ilyen a stílusom, sokaknak tetszik amúgy vagy nem érdekli őket, én nem akarok ezen változtatni. A főnököd sem fog. És ez még nem is volt olyan csúnya, amit írtál.
jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Annak, aki nem beszél csúnyán, kb. olyan a csúnyán beszélő, mint egy büdös száj. Baromi kellemetlen, zavaró. Nem azt jelenti, hogy néha egy b@zd meg, sz@r vagy menjen a pi.csába nem hagyhatja el a másik száját, de az ocsmány szavakkal teletűzdelt szövegről nekem mindig egy lecsúszott alkesz jut eszembe, és egyáltalán nem tartom őket intelligensnek.

Én már szóltam a főnökömnek e miatt, akkor letolt, de érezhetően visszább vett.

jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én főnököm is kb így. Egyébként normális. Én nem szólnék neki, fölösleges, elviselem bár személy szerint nem tetszik ez a stílus.
jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!