Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért olyan nehéz a munkáltató...

Miért olyan nehéz a munkáltatóknak visszajelezni?

Figyelt kérdés

jan. 30. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

- Mert nincs kapacitásuk 100-200 jelentkezőnek egyesével válaszolni

- Egyszerűen lesz@rják azokat a jelentkezőket, akiket nem hívnak be

jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerűen bunkók és kész.

De a munkavállalóktól elvárjàk, hogy precízek legyenek.

jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is lehet, hogy csak beteszik a fiókba az önéletrajzod, és ha majd kell - pl. akit felvettek volna munkavállaló nem felel meg vagy lelécel a próbaidő alatt -, akkor újra átnézik a jelentkezőket. Kínos lenne, ha mindenki mást elutasítanának, és aztán mégis kellene.
jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak annak jeleznek vissza, aki potenciális jelölt.

Ez így volt 30 éve is.

Engem is idegesített, de ez van.

jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as


Nálam egyszer ezt úgy intézték, hogy írtak egy e-mailt, hogy most ugyan nem tudnak felvenni, de ha megengedem, akkor megőrzik az adataimat és keresnek, ha lesz felvétel.

jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Bunkóságból, nem lehet ezt másra fogni.


Itt nem csak az van, hogy egy jelentkezőnek írnak, hogy nem hívják be. Egy rakás munkáltató volt, aki behívott, rámszánt 1 órát, utána egy e-mailt már nem tudtak megírni, hogy nem megyünk tovább.

jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Az előttem lévők mindent leírtak. Fejüket vágnám bele az asztalba az ilyeneknek. Ezeknek a szemükben csak számok és rabszolgák vagyunk.

Ezek után meg ember legyen a talpán előttem aki azt meri mondani, hogy aki akar talál munkát, jah, lassan már négykézláb kell közlekedni, hogy visszahívjanak vagy írjanak valamit. Szégyen, hogy szerte az országban munkaerőhiány van de mindenhova csak a gyárakba keresnek embereket 3-4 műszakba biorobotnak. Netalántán ha fel is veszik az embert tesztek és papírok tömkelege, hogy egy keveset dolgozzon utána az ember aztán később rotálják, hogy egy csomó pénzt felvegyenek utána. Meg a kisf*aszomat azt ezeknek a multiknak.

jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam olyan helyen, ahová hiába nem jelentkeztek túlzottan sokan, szinte sosem jeleztek vissza azoknak az emaileire, akiket nem akartak felvenni, illetve az esetlegesen behozott önéletrajzokat is egy külön mappában tárolták. Ezek az emailek, a mappa viszont akkor rögtön előkerült, amikor emberhiány lett...


Sokszor tényleg nincsen kapacitás mindenre reagálni, pedig sokkal jobb lenne, ha készítenének egy sablonszöveget, amit ilyenkor mégis válaszként beillesztenének a pályázónak. Emellett meg tényleg van olyan hely is, ahol nem is akarnak addig írni, amíg biztosan nem kell az illető.

jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, pedig elég lenne egy automatikus mailt beprogramozni és kiküldeni egy lista alapján. Az se lenne, hogy valakinek drága ideje megy el a munkaidőből, mert pötyögni kell egy szót is.
jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
:) volt olyan munkerö közvetitö cég 5 év után hívott. Aktuális e még az állás keresésem?
jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!