Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor tudtátok, hogy mivel...

Mikor tudtátok, hogy mivel szeretnétek foglalkozni?

Figyelt kérdés
Idén végeznék az egyetemen, de a diplomám sajnos egyéb okokból csúszik. Igazából nem is olyan nagy baj, mivel rájöttem így a gyakorlatom során, hogy nem igazán az én pályám. A sulit végig csináltam, mert mikor erre rájöttem már nem lett volna értelme ott hagyni meg hát végülis sose tudni mikor jön jól. Viszont teljesen beparáztam, mit fogok magammal kezdeni. Vannak opciók a fejemben de úgy érzem nem vagyok elég jó. Mármint hiába felelek meg a feltételeknek, biztosan van aki tulszárnyalja azokat és máris buktam a poziciot. Félek hogy nem fognak sehova felvenni. Ráadásul hiper szuper családban nőttem fel ahol mindenki tudja mit akar csinálni es megtalaltak a szamitasukat.

jan. 30. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:

18 évesen, végzős évben decemberben jöttem rá mit akarok tanulni (milyen szakra szeretnék járni), addig fogalmam sem volt. Aztán egy pillanat alatt vált egyértelművé. Majd egyetem első éve után elkezdtem gyakornokoskodni és megtetszett. Tehát kb 20 voltam, mikor a konkrét munkakört kiválasztottam.

22 évesen lett először ilyen munkám, ami nem gyakornokság volt. Mellette ugyanekkor kezdtem levelezőn erre specializálódni.

Még mindig 22 vagyok, szóval olyan sok idő nem telt el, de úgy érzem megtaláltam amit akartam.

jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kb 12évesen.


Akkor nem hitték el.

jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még 23 évesen sem tudom.
jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit szerettem volna csináltam is egy darabig, de betegség miatt sajnos nem lehet. Azóta fogalmam sincsen, mihez kezdjek magammal, 26 vagyok.
jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jöttem rá eddig. 35 vagyok.
jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
29 vagyok, már dolgozok és még mindig nem érzem azt hogy megtaláltam a “hivatásom”.
jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Legutoljára 30 éves koromban, mikor elkezdtem kamionozni. De mostanában kezd foglalkoztatni, a folyami hajózás, szóval lehet , ez is csak egy állomás az életemben.
jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
35f múltam és nem tudom. Benne ragadtam az egészbe mint drogéria bolti eladó
jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Még nem töltöttem be teljesen a 17-et, amikor diákmunka alatt kialakult bennem, hogy az a vonal az, amit csinálni szeretnék. Egyetemen is ahhoz kapcsolódó szakot végzek, pár hét, és az utolsó félévem kezdem, és a gyakorlat is csak megerősített abban, hogy jó választás volt.


Viszont, meg tudlak érteni, Kérdező. Sulikból kilépve, pláne egyetemről, hirtelen ott a nagyvilág, és könnyű elveszettnek érezni magunkat.

A pánik, hogy el tudok-e helyezkedni, bennem is megvan.


Miért gondolod, hogy nem lennél jó? Esetleg van valamilyen másik szak, ami érdekel, felkeltette az érdeklődésed?

jan. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
24 éves vagyok, még mindig nem tudom
febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!