Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire riasztja el a munkált...

Mennyire riasztja el a munkáltatót félbehagyott egyetem az önéletrajzban?

Figyelt kérdés

jan. 30. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vasiparban dolgozom. Nem nagyon érdekelte őket a félbehagyott tanári szakom.
jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén zenész (bár én elkezdtem egy másik egyetemet és azt be is fejeztem). Sosem volt belőle probléma, nem lovagoltak rajta sokáig, hogy mi történt. Jobban érdekelte őket, hogy mit tudok és milyen ember vagyok. Hidd el,nem ez határozza meg, mennyire vagy jó munkaerő.
jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a munkához nem kell annak az egyetemnek a befejezése, akkor nem különösebben izgatja őket.

Valamilyen szintén természetes, hogy az embernek vannak kisebb-nagyobb vargabetűk az életében.

jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Ha van minimum 5 másik elvégzett diplomád, mellette 8 nyelven beszélsz folyékonyan, 6 féle járműre van jogsid és 30 évesen legalább 25 év munkaviszonyod van, akkor elnézik.
jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakmába vág, akkor sajnos előnyben van, akiknek sikerült befejezni az egyetemet. Ha pedig egyéb területen van félbehagyott képzéset, az senkit nem fog érdekelni. 😁
jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
#4 Röhögni fogsz de én ismerek ilyet aki elmondhatja magáról hogy 50 évesen 40 éves munkatapasztalata van :D 3 diplomával, összes jogositvany kategória megvan, illetve 3 nyelv. :D
jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
#6 Neki akkor talán lesz esélye hogy minimálbérre fölvegyék valahová. :D
jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Saját vállalkozási vannak, sajna nem szorul ilyen helyzetbe. De szerintem azonnal találna munkát. Mondjuk kicsit iseges típus és mindenen ordít, tehát hamar kitennék :D
jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint semennyire.
jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!