Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki az aki csak az éves fizetés...

Ki az aki csak az éves fizetésemelésre vár, és ha azzal elégedetlen akkor felmond?

Figyelt kérdés
Már csak egy korrektebb béremelés tartana a jelenlegi munkahelyemen, nem mintha sok esélyt látnék rá, de amikor több szolgáltató is 15% emelést jelent be, akkor kiszúrásnak érezném az ennél kevesebb emelést.
jan. 30. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
pedig a legtöbb hely kevesebbet fog adni, így elveszít jó pár munkaerőt. Ahogy a szolgáltatók is veszítenek jó pár ügyfelet.
jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Crisopher ***** válasza:
100%
Ha kevés a fizetés, érthető, hogy váltasz
jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom hol és mióta dolgozol, én még az a generáció vagyok, aki éveket eldolgozott a munkahelyén, mert szerettem meg a kollégáim is, ami ma egy kihaló félben lévő állatfaj :). Manapság 2-3 év a max, amit egy ember egy helyen tölt. Én is ráléptem erre az útra. Nálunk is ahol vagyok most, óriási a fluktuáció. Az elején mindenhol adják a jó fizut meg a mézes madzagot, aztán évekig semmi vagy 2-3 % fizuemelés, közben meg máshova simán elmész 10-15 %-al többért, mert munkaerő nincs, küzdenek az emberekért csak a jelenlegi munkáltatód akar hülyének nézni és addig húzni téged, amíg lehet. Az utóbbi két váltásommal 30 %-al magasabb a fizum.. És most megint nem akarnak adni, mert rossz a gazdasági helyzet blabla, máshol meg simán menne az említett 15 %.. De már unom is, hogy ezt kell csinálni, mert ha vered az asztalt, akkor se akarnak adni. És hidd el, bejön ez, mert mindig vannak olyanok akik élethelyzet miatt, vagy pusztán megszokásból nem váltanak és ezt kihasználják. Szóval válts és ne várakozz. Az idő pénz.
jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sok helyen a béremelés mindig is szar volt és lesz.

váltáskor lehet jobbat ugrani ...

jan. 31. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is az emelésre várok, talán 10%-kal is beérem majd. Nekem inkább a mikor számít, nem fogok év végéig várni rá.
jan. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!