Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a légkör egy raktárban?

Milyen a légkör egy raktárban?

Figyelt kérdés

Felvettek dolgozni egy raktárba.

Életem második munkahelye lenne ez, szóval nincs nagy tapasztalatom, még csak 19 éves vagyok.

Milyenek lesznek szerintetek a kollégák?

Ha valaki dolgozott már raktárban, leírhatná a tapasztalatait az ott dolgozó emberekkel kapcsolatban.

Mennyire voltak segítőkészek?

Mennyire fogadtak be?

Jófejek voltak?

Stb...

Nagyon izgulok az első munkanapom miatt, hogy milyen lesz!

Nem lenne jó egy olyan munkahelyen dolgozni ahol 8 és fél órában egymást piszkálják, bántják az emberek.

A kérdés azért fogalmazódott meg bennem, mert amikor mondtam az egyik haveromnak, hogy felvettek erre a munkahelyre kapásból azt mondta, hogy ott csupa agresszív börtöntöltelék dolgozik.

Ugye nincs igaza?


Válaszokat előre is köszönöm!



febr. 3. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Raktár és raktár között is van különbség. Gyógyszerraktár, autóalkatrész, mi??

Ettől is függ, milyen emberek dolgoznak ott.



(Amikor én dolgoztam rakiban, ott az a legjobb munkahelyem volt. Nem hogy furkálódás nem volt, de olyan jól kijött mindenki mindenkivel, hogy egy 15 fős család lettünk! Hihetetlen összefogás és harmónia volt mindenki (3diplomás vezető és 8 általánost végzett pakoló) között is, hogy ilyen még a mesében sincs.


De ez csak 1 raktár a több millió között

febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nincs két egyforma munkahely. Nem beszélve arról, hogy a legmorgósabb ember is kedvelhet másokat, mégha elsőre ezt nem is feltételezzük róluk. Majd kitapasztalod, hogy milyenek, ezen kár előre aggódni.
febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hungaropharma. (Gyógyszerekkel foglalkozik)
febr. 3. 15:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd meglátod, mit izgulsz előre?! Legyél normális, kedves mindenkivel és nem lesz semmi gond.
febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd kiderül.
febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Mindenhol más. Én ugyanabban a m.körben 1 éve a cég másik telephelyére mentem. Első tele volt undok kollégákkal. Itt teljesen más.
febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
febr. 3. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy irodista munkakörökben furkálják legjobban egymást az emberek.
febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Gyógyszerraktárban hűvös a légkör. D
febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Poros.
febr. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!