Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha már ennyire...

Mit tegyek ha már ennyire rosszul érzem magam a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Már 1 éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen. Már az elején is furcsának találtam ahogy a felettesek beszéltek 1-2 beosztottal. Velem akkor még normálisan tudtak beszélni. Az utóbbi pár hónap viszont gyötrelmesen telik bent. Leginkább a főnök és a helyettesek miatt.

Úgy látom és tapasztalom hogy vannak kedvencek akiknek mindent lehet . És van akit nem,vagy kevésbé bírnak aki nem igazán nyalizik,mint például én. Én mindenért kapok ha elrontok valamit, vagy ha valamit nem veszek észre időben, pedig munkámból adódóan rengeteg fele kell figyelni, mivel eladóként dolgozom nagy a forgalom és egyszerre kell mindent csinálnom és ezek mellett még a bunkó megjegyzéseikkel is rám rakják a stresszt. A főnök sokszor kiabál olyan hangnemben amit nagyon lealacsonyítónak érzek, van hogy azért is kapok amihez nem sok közöm volt de én is tudtam róla ezért nem igaz hogy nem tudtam pedig el lett mondva. Ami persze nem így volt mert sokszor velem nincsenek közölve dolgok, de ő azt mondja hogy de. Ilyenkor hiába mondom hogy nem mondott nekem semmit, még jobban elkezd kiabálni. Nem tudom miért de úgy érzem itt nem becsülnek meg egyáltalán, pedig minden szempontból próbálom oda tenni magam, de mindig a rosszat veszik csak észre. Az meg a másik hogy nagyon figyelembe se vesznek nem nagyon akarnak kommunikálni velem, ha beszélgetést kezdeményeznék sokszor félvárról válaszolnak mint akihez kb hogy mertem hozzá szólni. El vagyok nyomva rendesen. De ezt csak a felettesektől kapom. A többiekkel ilyen szempontból semmi probléma. Jól elvagyok velük. De ez az egész rányomja a bélyeget a hangulatomra is már sajnos. Pedig eleinte nagyon pozitív, jókedvű mosolygós voltam. De már nagyon nehéz ezt tartani. Nem tudom mi váltotta ezt ki náluk de egyre rosszabbra fordul.



2023. okt. 26. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Rögzíted a beszélgetést. Ha csak a bíróságon használod fel, megteheted

Visszaszólsz

Ha kirúgnak dúskálhatsz a végkielégítésbe

Ha hamis okkal rúgtak ki feljelented őket

2023. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Én ilyenkor azt szoktam magamnak mondani, hogy: “ az egészben, nem látom magamat.” Próbáltam mindig szépen beszélni, kértük sokszor a mellékes szereplők véleményét is, mert rám nem hallgattak az emberek. Mindig nekem kellett tevékenynek és barátságosnak lenni, aztán egyedül egy fecske nem csinál nyarat, mivel a munkának a terhét és eredményét is úgy osztották, hogy a fájdalmasabb rész jusson annak, aki önérzetes és becsületes volt a munkája során. Mindig azt kapom, hogy: “ ez a hiba benned, meg az.” Aztán az ember élete rámegy arra, hogy túlórával, egyedül dolgozgat egy délibáb reményében. Többet nem fogok senkinek könyörögni, te se tedd ezt!
2023. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
1: Mivel csak 1 éve dolgozik ott, így pontosan 0 forintnyi végkielégítésben dúskálhatna.
2023. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni mielőbb. Ne kövesd el azt a hibát, mint én, hogy halogatod, és amikor kirúgnak, mert nem bírod már tovább, és összebalhézol a főnökkel, utána még hónapokig nyögöd a mentális szövődményeket. Nem éri meg, inkább le kell lépni az ilyen helyről!
2023. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már rajta vagyok az ügyön. Egyenlőre sikertelen , de elég gyenge most a felhozatal sajnos, pedig már egyre kevésbé bírom itt. Szóval várok várok már egy ideje hogy vissza jelezzenek valahonnan de nem adom fel.
2023. okt. 26. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mocskosak.

Magamból kiindulva, ez olyankor szokott lenni, ha ló nincs, alapon felvesznek valakit, mert pillanatnyilag nem találnak jobbat, de persze a tökéletes dolgozót keresték a minimálbérért..

Legalábbis ezt logikaztam ki mert énis többször jártam így. A megnyugtató az, hogy utánam csak még rosszabbakat találtak, és azóta is vergődnek, mert nem jön fehér lovon a miss tökéletes 🤣🤣

2023. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!