Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirughatnak ezert engem?

Kirughatnak ezert engem?

Figyelt kérdés

Elkotyogtam az oraberem egy kollegamnak, es most visszaelt vele s fonoksogegnel, hogy o kevesebbet kap..

Felhivott a fonok azt mondta, hogy nagyon nagy hiba volt, ezt nem szabadott volna, es hogy ebbol tanuljak. En bocsanatot kertem tole, nem gondoltam volna hogy ilyen megbizhatatlan a kollegam akivel minden nap orakat beszelgetek.

Szerintetek ez eleg indok, hogy kirugjon engem?..



febr. 3. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Hogy lehet, hogy a címkéknél van ékezet, de az egész szövegben meg nincs?
febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy észrevetted :D
febr. 3. 15:36
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha olyan a fonokseg igen!
febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem rúg ki, de most bérfeszültséget okoztál. Tenuld meg, hogy az ilyen órabéres, műszakos helyeken ahol az iskolázottság 8 általános körül mozog az emberek gonoszak, fúrják egymást, mindenkivel kikell tolni ahol csak tudsz. A jó fizunak és a rendes főnöknek búcsút mondhatsz.
febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkaszerződésedben van erre vonatkozó titoktartási nyilatkozat, amit elfogadtál, aláírtad, akkor szankcionálható, de ha nincs, akkor csak azért, mert valamelyik főnöknek kényelmetlen, hogy a nem átlátható bérstruktúra visszaütött, jogi értelemben véve ez nem lehet elbocsátási indok. Nyilván egy scheggfej főnök más úton ki tud csinálni, ha nagyon akar, de akkor meg jót is tesz, mert ilyen cégnél én pl nem akarnék dolgozni.
febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem.

Én egy fizetésemelést kotyogtam ki, amit másfél éve kaptam.

Volt kis hiszti, mert más is kért velem példálózva, de nem történt más,csak kellemetlen volt.

febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

En bocsanatot kertem tole, nem gondoltam volna hogy ilyen megbizhatatlan a kollegam akivel minden nap orakat beszelgetek.



Még, h a kollégád a megbízhatatlan😆

febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem rúg ki.
febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok megbízhatatlan, csak tapasztalatlan. A kettő közel sem ugyan az.

19 éves vagyok, első munkahelyem. Nyilván hallottam innen-onnan, hogy a fizetés tabu téma, de soha senki nem mondta meg, hogy tényleg az és, hogy miért.

Mikor a FELNŐTT kollégám állt elém es Ő kérdezett rá konkrétan az órabéremre, es mondta, hogy ő is elmondja az enyémet, nyilván az ment át a fejemben, nem annyira tabu ha egy felnőtt, így nyíltan rákérdez.

Kihasználta a tapasztalanságomat, tudom jol, hogy en is buta voltam, de nem megbízhatatlan.

febr. 3. 16:07
 10/18 A kérdező kommentje:
Ő is elmondja az övét*
febr. 3. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!