Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt ki hogyan reagálná le?

Ezt ki hogyan reagálná le?

Figyelt kérdés
Amikor a főnök már nem egyszer azt mondja "ha nem tetszik keress mást"?
febr. 6. 20:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék mást.
febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem az ilyen jellegű kérdéseket.


Van lehetőséged másikat keresni? Akkor keress mást. Ha nincs akkor meg a kussoláson kívül mit tudunk javasolni egy ilyen "vitakultúrájú" emberrel szemben? Tisztában van vele, hogy NEM tudsz ugrálni, nem vagy olyan helyzetben, és elég bunkó hozzá, hogy ezt ki is fejezze.

febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De nem ironizálva írtad ezt ugye? Mert ma ezt megkaptam már párszor, mert elmentem mondani a véleményem, és úgy érzem azért ezzel a beszéddel túllépnek egy határt..
febr. 6. 20:26
 4/20 A kérdező kommentje:
Pontosan , sokkal emberibb lenne ha inkább elküldene, nyilván nem esne jól ,de ezektől a mondatoktól egyenesen felfordul a gyomrom, hisz ez a másik ember ledegradálása
febr. 6. 20:28
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Azért nem mellékes, hogy pontosan mivel kapcsolatban mondtad el a véleményedet, és hogyan.
febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem "küld el", mert akkor végkielégítésre tarthatsz igényt
febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Teljesen kulturált módon és hangnemben...

3 és fel éve dolgozom itt, nem kapnek végkielégítést :)

febr. 6. 20:35
 8/20 anonim ***** válasza:
7: 3 év után már jár egyhavi végkielégítés. Lehet, hogy a főnököd az a fajta, aki még ennyit sem szívesen fizet ki.
febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
4 órás bejenetesen vagyok! Így is jár?
febr. 6. 20:52
 10/20 A kérdező kommentje:
*bejelentésen!
febr. 6. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!