Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 20-30éves közötti vagyok. Van...

20-30éves közötti vagyok. Van szakmám amihez csak minimálisan értek..amikor dolgoztam benne mindenhol csak annyit bíztak rám amennyit tudok, így fejlődni nem lehet, illetve többet keresni se. Gyárban is voltam de az nem igazán az én világom.(?)

Figyelt kérdés
Ott maximum addig lennék amíg nincs valami jobb. Van valakinek munka ötlete, vagy bármi olyan ötlet, hogy merre érdemes orientálódni? Ismeretség nem igazán van..
febr. 8. 01:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az orientációval van baj, hanem a hozzáállással. Azért nem bíznak rád fejlődésre sarkalló feladatokat, mert nem látják benned hogy fejlődnél, vagy hogy meg tudnád oldani. Szerintem csak betanított munkásnak látnak, mert csak "minimálisan" értesz a szakmádhoz. Ezek kellene változtatni. Akár otthon tanulva, akár valami tanfolyamon, de képezd magad tovább. Aztán szállj be a szakmai beszélgetésekbe a minkahelyen, és akklr látják hogy értesz hozzá.
febr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni a szakmádat, hogy tudjunk válaszolni a merre továbbra. Azt is jó lenne tudni, hogy érdekel-e ez a szakterület és szívesen elmélyitenéd, specializáódnál vagy valami teljesen mást akarsz. Mióta van ez a szakmád? A 20-30 az 25? Vagy 21 vagy 29?
febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!