Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire működik manapság...

Mennyire működik manapság hogy bemegyek egy munkahelyre személyesen önéletrajzot leadni?

Figyelt kérdés
Elfogadják vagy elküldenek, hogy jelentkezzek a honlapon?

febr. 12. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
van ahol igen van ahol nem , lgfeljebb elveszik aztán dobják a kukába . van olyan munkahely ahol számit a fizikai jelenlét önéletrajz ledásánál pl fizikai munka
febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Na ebben nekem van elég sok tapasztalatom, csomószor próbáltam már ezt. Vagy hülyének néztek, vagy úgy néztek rám, mint az ufóra, a tipikus sablondumát mondták, hogy az oldalukon kell az Állások menüpontban jelentkezni. A mai világban sehol sem fogadják el a papír alapú, személyesen beadott önéletrajzot, engem egy helyre nem vettek meg így fel. Ha interjúra behívtak, akkor is online küldtem el a CV-t.. A 20. században lehetett kb így jelentkezni munkára, ma már elküldenek a fenébe, ha ezzel próbálkoznál, tapasztalat.
febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Legföljebb kis cégnél. De ott nem is kell önéletrajz, hiszen elmondod szóban, ki vagy és mit tudsz.
febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kerdes, hogy hova es milyen pozícióba akarsz jelentkezni.
febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kettest azzal egészíteném ki, hogy ez az adatvédelem miatt van. Személyesen, papír alapúan bárki kezébe kerülhet, ha eltűnik, elhagyja valaki. Ezért a legtöbb cég valóban csak a saját céges oldalukon lévő feltöltéssel fogadja el.
febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Semennyire!

1. Idegen nem sétálhat csak úgy be. A portásnak hagynád ott az önéletrajzodat?

2. A főnök vagy nincs bent, vagy nem ér rá.

3. Ha nem hirdetnek, el fognak zavarni. Ha hirdetnek, akkor is csak akkor tudsz bemenni, ha a pályázat benyújtásának módjához oda van írva hogy "személyesen" .

febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

6!


Hova nem setalhat be? Pl a Tescoba, ahova pénztárosnak szeretne jelentkezni? Vagy a könyvtárba, ahol konyvtaroskent szeretne dolgozni? Nem csak gyárak léteznek ám. Ezért kerdes, hogy milyen munkát szeretne vegezni

febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán egy multi cégnél fogadták el eddig a papíralapú jelentkezésemet. Összes többinél elhajtottak a francba, vagy elszedték, de nem reagáltak semmit, gondolom kidobták az első kukába.

Most bemész mondjuk egy irodaházba, ok... A portánál tovább úgyse jutsz, mert nem fognak beengedni, te ott egy betolakodó vagy. A portás megkérdezi tőled, hogy mi a francot keresel itt. Legtöbbször el sem veszi a CV-t, de ha igen, borítékolhatóan összetépi és dobja is ki a legelső kukába..

Még az ilyen Lidlben, meg egyéb üzletekben is elhajtottak engem, nem fogadták el a személyes jelentkezésemet, mert hogy a honlapjukon kell jelentkezni. Mekiben volt még talán, hogy le tudtam adni a jelentkezési lapot.. De 99,99 %-ban NEM fogadták el!

Nem érdemes a maradék 0.01 %-ra bazírozni, illetve igen, akinek kedve és ideje van papírfecnikkel a kezében rohangálni ide-oda és nem szegi kedvét, hogy a huszadik helyről küldik el a fenébe illedelmes módon. Ennyi..

febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Tesco jó példa, raktár részre nem teheti be a lábát aki idegen (üzletvezetői iroda is ott van). Idegenek csak a vásárlótérben tartózkodhatnak. Egy vacak önéletrajz miatt nem fog a biztonsági őr beengedni.
febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Másik példa a könyvtáros volt. Egy könyvtárvezetőhöz sem lehet csak úgy besétálni. Időpontot kell egyeztetni, és megadni, milyen ügyben jött az illető. Ha megmondja hogy állást keres, de nincs üresedés a közeljövőben, el fogja zavarni a jelentkezőt az éppen ott dolgozó olvasószolgálatos. A jelentkező nyamvadt önéletrajza el sem jut a vezetői irodáig.
febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!