Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Menthető még a...

Mit tegyek? Menthető még a helyzet?

Figyelt kérdés

Péntek reggel nem mentem be a munkahelyemre, mert egész éjszaka nem aludtam a sztressztől. Ehelyett betelefonáltam és szóban felmondtam. Később rámírt a főnök, hogy levélben kell megtennem ha fel akarok mondani. Texteltünk egy kicsit arról, hogy mit nem bírtam már idegekkel a munkahelyen és a végén azt mondta, hogy esetleg menjek be hozzá beszélni. Azonban amikor rákérdeztem mikor jó akkor már nem írt semmit. Most hétvégén zárva vannak, így azon gondolkozom hétfőn bemegyek, de mégis mit mondhatnék? Igazából nem akarom otthagyni, de a jelenlegi munkakör amiben vagyok az kibírhatatlan. Üzenetben nem mondta volna, hogy jó, akkor abból kiveszlek, és csinálhatod azt amit szeretsz - úgyhogy nem hiszem, hogy ezt az opciót felajánlaná. Persze valaki mondhatná, hogy a munka nem kívánságműsor, de ha beadom a felmondólevelet vagy kirúg, akkor legalább két helyre kell új embert keresnie, ami sokkal rosszabb, mintha arra az egyre keresne, amit nem akarok többé csinálni.

Ti mit mondanátok?



febr. 18. 17:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Mi a munkád?
febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Menj be holnap a szokásos munkakezdésre.
febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Bemész és elmondod neki, hogy nem szeretnél felmondani, de ezt a munkakört nem bírod. Ha bólogat, akkor ennyi volt. De lehet, hogy felajánl másik beosztást. Ha eddig nem volt veled gond, dolgoztál rendesen és neki kell az ember, akkor nem hiszem, hogy megválna tőled.
febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a szokásos időben bemész, beszélsz a főnökkel, elmondod, hogy mi a bajod, mit szeretnél, és erre mond valamit. Vagy elfogadod, vagy nem. De az értetlenkedést, hülye kérdéseket valóban nem tolerálják szerintem se, főleg hétvégén.
febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
100%

Na először is: ez rettentő rossz hozzáállás a részedről, hogy a végtelenségig törődsz azzal, hogy a főnöködnek két helyre kell embert keresni ha te felmondasz. És? Ez már nem a te dolgod. persze, egy bizonyos fokig ez rendben van, sőt, dícséretes is, de ha már kvázi az egészséged rovására megy, akkor nagyon nem.

Másrészt, én a helyedben azért bemennék Hétfőn és elmondanám hogy csupán ebben a munkakörben nem érzem jól magam. Aztán majd vagy átrak máshová, vagy kirúg.

febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
19%
A munka nem kivansagmusor sajnos. En nem alkalmaznalak tovabb es azert nem, mert nem talalnalak megbizhatonak ezek utan.
febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%

Egyetértek 5# véleményével.

Szerintem is menj be munkakezdésre és beszélj vele. Mondd el, hogy ezt nem szeretnéd tovább csinálni és vázold fel, hogy mit tudnál helyette csinálni.

Szerintem meg fog tartani, mert a mai világban nehéz munkaerőt találni. Valószínű ezért mondta, hogy beszélni akar veled. Hétvégén nem fog levelezni veled.

Nincs mit veszítened, állj ki magadért.

febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
7: Nehez munkaerot talalni? Akkor miert mondjak, hogy rengeteg munkahely van es csak az nem dolgozik, aki nem akar?
febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%

8# "Akkor miert mondjak, hogy rengeteg munkahely van es csak az nem dolgozik, aki nem akar?"


Ez nem mond ellent annak amit írtam. Több a munkahely mint a munkaerő. Sok az üres állás.

febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
9: akkor lehet valogatni, elobb-utobb valamelyik csak bejon. Nem igaz? ;-)
febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!