Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy zajlik külföldön a...

Hogy zajlik külföldön a munkakezdés?

Figyelt kérdés
Találtam egy szobalány hirdetést hajóra.Elküldtem a fényképes önéletrajzom ,és már beszéltem a hölggyel aki intézi.Elküldte a munkaköri leírást telefonon elmondta a pontosabb feladatokat ,és már mondta is hogy egy dunai hajóra mehetek.Meg a kiutazással kapcsolatban is beszélgettünk.Ami nekem kicsit fura ,hogy semmi személyes interjút nem említett vagy hogy hogy megy ez a kiválasztási folyamat.A héten még beszélek vele majd megkérdezem őt hogy hogy is van ez.Azért írok ide mert hátha van olyan aki volt már kint dolgozni hajón.Elküldte azokat az iratokat is amik szükségesek hogy eltudjam vállalni a munkát.Deviza számla ,3 nyelvű anyakönyvi kivonat ,és még a többi alap okmány.Hogy van ez?Nem lesz semmi interjú csak kimegyek aztán ha megfelelek maradok ha nem akkor meg elküldenek?Ez egyébként a Croisi Europe.Angol alapszintet kérnek a szobalány álláshoz.Hogyha kijutok és aláírom a szerződést akkor csak francia nyelven lesz leirva vagy angolul is?

febr. 18. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Hajón és külföldön dolgozni két különböző dolog.
febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
A közvetítő adataira, nevére keress rá inkább. Gyakran lehet találni pozitív vagy negatív véleményeket. Ez alapján tudsz tájékozódni, hogy megbízható cég vagy sok problémás ügyfelük volt már. A cég neve alapján céginformációs adatokat, a beszámoló portálon a cég pénzügyi, vagyoni helyzetéről, gazdálkodásáról lehet adatokat találni. Én ezzel kezdeném, ha van egy pár éves múltja, akkor egész sok információt össze lehet szedni.
febr. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Külföldön nem mutatványos bohócokat keresnek, nem arra kíváncsiak, hogy melyik mutatványt nem tudod megcsinálni és nem is arra mennek, hogy szükségtelenül alázzanak, hanem dolgozni kell, amikor munkát kínálnak. Csak Magyarországon burjánzott emberek tömeges hülyének nézésévé a nyugatról behurcolt "interjúztató" munkaerőpiaci állásbörze. Rengeteg szélhámos él Magyarországon ebből a tudományoskodó semmittevésből.

Örülj, hogy nem gördítenek eléd teljesen felesleges akadályokat, nem aggatnak a nyakadba szükségtelen teljesítménykényszert! A munkában lesz majd alkalmad bizonyítani, hogy jól választottak! Becsüld meg ezt a helyet!

febr. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

1-es vagyok, valaki ezt írta nekem privát üzenetben: És mivan ha ez egy külföldi hajótársaságxd erre nem gondoltál mi? Tudod a Duna nem csak Magyarországon van.


Én pedig ezt feleltem:

Figyu,más dolog külföldön dolgozni állandó munkahelyen, és állandó lakhelyen lakni, és más az, ha hajón vagy, és gyakorlatilag ott is laksz. A kérdésből nem világos, hogy a kérdező csak a hajózásra kíváncsi vagy általában a külföldi munkára. Utóbbi esetben is különböző, hogy milyen a kezdés, attól függően, hogy az ember közvetítő által megy ki, vagy pedig magánban szerencsét próbálni.

febr. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!