Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiégtem teljesen, mit tennétek...

Kiégtem teljesen, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egész jól keresek magyar viszonylatban, viszont kemény munka társul mellé, teljesen kiégtem, utálok minden napot, amikor munkába kell menni, már az alvásom is tönkrement mert mindig gyötröm magam, hogy kilépjek-e..


Nincs senkim akit el kéne tartanom, van lakásom, megtakarításom.


Ti mit tennétek? Teljesen tönkremenni idegileg vagy kilépni, lazítani kicsit, és valami mást nézni? Még ha kevesebbet fizet is?



febr. 19. 06:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Más munka után néznék.
febr. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán lépnék, ha nem veszélyeztetné a megélhetésem.
febr. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Én kiléptem simán.

Nálad mi okozza a bizonytalanságot?

febr. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én váltottam kevesebbert, de olyanra, amit szeretek, és szeretek reggel bemenni is. Pedig nekem még gyerekem is van, és megtakarításom sincs.
febr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá lehetőséged, akkor kilépni, más területre átnyargalni szükséges. Esetleg lehet azt, hogy pár év múlva oda visszamész.

Lehet azt is, ha van tartalékod, akkor 1 év fizetetlen szabin kipihened magadat.

Lehet azt is, hogy maradsz, de kérsz külsős segítséget egy mentálhigiénés szakembertől. Vagy nem maradsz, de akkor is kérsz mentálos segítséget.

febr. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kilépni.
febr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, meg van mindened, és még megtakarításod is van.

Hát én váltanék helyedben...

febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, hogy mit utálsz a munkádban, és azt add vissza. Ha nem akarják, említsd meg a kilépést.

Ezen kívül menj el legalább 1 hónap szabadságra, amikor még csak véletlenül sem foglalkozol a munkáddal.

febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Van elég jó, ingyenes szakirodalma ennek a témának már, valószínűleg többet segít, mint itt az egymondatos válaszok. Vagy egy szakember. Nyilván lehet íg yvergődni tovább, amíg valami komolyabb gondod nem lesz belőle, vagy lehet váltani, akár csak vertikálisan, akár teljesen más irányba képezni magad, új dologba fogni. A részleteket nem ismerjük, így csak találgatni lehet.
febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiába ilyenkor akár az 1 hónapos pihenés is semmit nem ér ha ugyanabba a rossz munkakörnyezetbe megy vissza. Drasztikus változásokra kell sarkallni a vezetőséget vagy váltani azonnal. Nálam az első opció lehetetlen így váltani fogok.
febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!