Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiégtem teljesen, mit tennétek...

Kiégtem teljesen, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egész jól keresek magyar viszonylatban, viszont kemény munka társul mellé, teljesen kiégtem, utálok minden napot, amikor munkába kell menni, már az alvásom is tönkrement mert mindig gyötröm magam, hogy kilépjek-e..


Nincs senkim akit el kéne tartanom, van lakásom, megtakarításom.


Ti mit tennétek? Teljesen tönkremenni idegileg vagy kilépni, lazítani kicsit, és valami mást nézni? Még ha kevesebbet fizet is?



febr. 19. 06:27
1 2
 11/13 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem kérdés. Hamarosan rájössz, hogy nincs az a pénz, amiért érdemes volt tönkretenni az egészségedet.
febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el másik munkát keresni, de ne mondj fel. Nagyon bizonytalan a helyzet, nem szabad úgy munkát otthagyni, hogy nincs mellette B terved. Ha van megtakarításod és lehetőséged, én keresnék egy szakembert a helyedben, akivel beszélgethetsz, hogy kezeld ezt a helyzetet. Mellette töltsd fel az önéletrajzodat a portálokra, csinálj linkedint, keress munkát, és ha már kaptál ajánlatot máshonnan, akkor mondj fel a jelenlegi helyen.


Megértem, hogy nagyon nehéz ilyen körülmények között ottmaradni, de ha nem találnál hamarabb másik munkát és a megtakarításaidat kezdenéd felélni, az még jobban bestresszelne, és rosszabbul éreznéd magad.

Esetleg a szabadidőd próbáld olyan tevékenységekkel kimaxolni, amiket nagyon szeretsz. Sport, túra, ilyesmik. És olyan emberekkel, akiket szeretsz és támogatnak. Nem olyanokkal, akik frusztrálnak.

Ha szeretnél beszélgetni, írhatsz nyugodtan. Kívánom, hogy hamar jobban legyél!

márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mennyire keresett a szaktudásod? Ha úgy gondolod, hogy 1-2-3 hónap alatt simán találsz munkát, akkor persze, lépj ki. A szünet alatt tudsz nyugiban interjúzni és kipihenni a régi munkakört.
márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!