Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek... teljesen élvezte...

Mit tegyek... teljesen élveztem. Veletek volt már hasonló? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Borzalmasan magányos vagyok, vannak barátaim nem arról van szó de hogy őszinte legyek leginkább ők is a barátaikkal vannak. Mindenkinek csak második vagyok. Senkivel sem lehetek teljesen őszinte mert senki sem ért meg. Itt a nyár, mindenki a barátaival van ellenben velem. Én dolgozom csak hogy úgy tűnjön van életem. Talán nem tudom értékelni azt amim van vagy nem tudom mi lehet velem. Van barátom is, de őszintén szolva vele se tudok találkozni valami gyakran mivel távkapcsolatban vagyunk már egy jó ideje. Mostanában vele sem valami jó a kapcsolatom. Igazából ő mindig meghallgat de már nem visz rá a lélek hogy vele beszélgessek arról ami velem van most, nem akarom ezzel is terhelni..meg nagyon nem is tudna mit kezdeni az egésszel, sajnáltatni meg nem akarom magam. Néha már azon gondolkozok hogy mi lenne ha nem lennék, mivel úgy érzem gond vagyok mindenkinek.

16/L


2021. júl. 31. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Az tök jó, ha teljesen élveztél.
2021. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Mit élveztél teljesen? Nekem nem világos, mi a kérdés.
2021. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elvesztem, bocsi autocorrect kijavitott
2021. júl. 31. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Igazad van, a párkapcsolat nem arra van, hogy támogassátok egymást, és lelkileg is segítsétek egymást, helyette sajnáltasd magad itt
2021. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megvan a jogod hogy rosszul érezd magad, de kicsit pozitívabban is tekinthetsz a helyzetedre. Tudsz új barátokat és párkapcsolatot szerezni, ha nem vagy elégedett a mostaniakkal.

Próbálj valami hobbit találni. Legyen az sport, művészet, tudomány. Próbálj ki új dolgokat. Lehet hogy az első 10 dolog amit kipróbálsz nem fog érdekelni, de lehet hogy pont a 11. Ben találod meg életed értelmét

2021. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Inkább élvezd az életer.
2021. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Írj rám, hátha tudok segíteni, fel a fejjel:)
2021. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, vagy érzed úgy, hogy nem ért meg senki? Miért nem lehetsz teljesen őszinte? Én is voltam hasonló helyzetben, úgy érzem, hogy általában nekem túl felületesek az emberek.
2021. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Közben a barátom észrevette hogy valami nem okes velem és meglepett. Ma délelőtt lejött hozzám (a városból) és egész nap együtt voltunk. Kiöntöttem neki a lelkem és most már kicsit jobban vagyok.
2021. aug. 1. 21:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, ez jó hír. Akkor ezt jegyezd meg, hogy az ilyen elveszett érzés csak relatív, viszonylag könnyen megoldható probléma.
2021. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!