Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért vagyok ellenszenves a...

Miért vagyok ellenszenves a munkahelyemen az 50+ -os nőknek?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen kb 80 -an dolgozunk, mindenkivel nagyon jó kapcsolatom van, a vezetőséggel is. Van a munkahelyen három 50 + -os nő aki az ügyeim intézése közben mindig megpróbál keresztbe tenni nekem, illetve a hátam mögött rendszeresen negatívan tüntet fel mások előtt. Előttem persze adják a szépet a jót. Ez már addig ment ez a dolog, hogy a főnök hívott be az irodájába hogy megkérdezzék volt-e bármi konfliktusom velük, de egyszerűen beszélni is nagyon ritkán beszélek velük hiszen nem egy területen dolgozunk, de már a főnöknek is feltűnt hogy egyébként mindenkivel jól kijövök viszont ők valamiért utálnak. Ami közös bennük hogy 50+-os nők.... Én egy 36 éves boldog családos férfi vagyok. Előre is köszönöm.

febr. 20. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Tulgondolod. Szard le a masok velemenyet. Ahol sokan dolgoznak, nem elvaras, hogy mindenki szeresse a masikat. Koszonj nekik jo nagy csokolommal, ha talalkoztok.
febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jelzem nem bámulom őket, nem meg bántva őket, de nem nagyon van rajtuk mit illetve semmi olyan félreérthető poént nem mondok nekik hiszen nem olyan a kapcsolatom velük.
febr. 20. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs is kapcsolatod velük, akkor nem hiszem, hogy személyes. Ők talán mindenkivel ilyenek. És nem azért, mert 50+-osak.
febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Abból a korosztályból sok besavanyodott, rosszindulatú nővel találkoztam már én is, valószínűleg nem te vagy az egyetlen, akin levezetik a belső frusztrációjukat. Ne vedd magadra.
febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Pedig az ilyen nők már kiheverték a fiatalkori nyűgüket, velük még dumálni is lehet bármiről, semmi megfelelési kényszer, frusztráció, stb.
febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak téged utálnak?

Én gyanítom, hogy mindenkivel vagy legalábbis sok más emberrel is ilyenek.

Rosszindulatú vén pcsák, vagy a korukra verik magukat és/vagy arra, hogy régóta dolgoznak ott. Egyik sem téged minősít. Lehet büszkének lenni az elért eredményekre, de ez nem jogosít fel senkit arra, hogy vadidegen embereket lenézzenek.

febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olyannyira, hogy nemrég elhunyt apám, és a cég megkérdezte hogy temetési segélyben segíthetnek-e nekem. Végülis megköszöntem elfogadtam és az egyik ilyen nő ahogy megtudta hogy beadom eziránt a kérelmem felhívta a segély összegét elbíráló bizottság egy tagját (mivel ismeri őket) hogy a lehető legkevesebb összeget szavazzák meg nekem. Természetesen nem adtam be ezek után a kérelmemet.
febr. 20. 11:08
 8/8 anonim ***** válasza:

7: De miért nem adtad be? És miért gondolod, hogy a bizottság hallgat az illető nőre?

Nem kell ennyire alárendelned magad neki/nekik.

febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!