Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 3an jóban vannak akkor...

Ha 3an jóban vannak akkor abba a körbe soha nem fogok bekerülni? Mindig kívűlálló leszek?

Figyelt kérdés

1 éve dolgozom a munkahelyen de úgy érzem nem sikerült beilleszkedni. Tavaly próbáltam egy nővel barátkozni jóban is lettünk de sajna nem tartott sokáig. A munkatársaim már több éve ott dolgoznak de úgy érzem csak ők 3an vannak el.Engem nem akarnak befogadni. Pedig már vittem be nekik csokit meg próbáltam velük beszélgetni de mindig az a válasz,hogy nincs velük semmi. Egymásnak persze mindent elmondanak de nekem semmit.Velem csak a munkával kapcsolatban beszélnek.

Nagyon rosszul érzem magam,hogy amikor van egy kis idő akkor csak ülök ott és hallgatom őket.

Persze megértem,hogy azzal vannak jóban akik már évek óta ott vannak.. De ha én lennék ott évek óta és jönne egy új ember biztosan beszélgetnék vele.

Biztos bennem van a hiba,hogy nem vagyok nagyszájú...


32/N


febr. 20. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Barátkozz velem, rajtam lovacskázhatsz is! 😉
febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szívatnak a munkatársaid, és nem játszanak arra, hogy fontos információkat elhallgassanak, akkor nem olyan vészes a helyzeted, mint gondoltad. Máshol egyenest kitúrják az újakat.

Nem akarnak veled barátkozni, ne erőltesd. Keress másik részlegről barátokat.

febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Általános jelenség, hogy klikkel alakulnak ki a munkahelyeken. Én nem javaslom, hogy ezek után beintegrálódj közéjük, jobb és lehet egyedül is meglenni.
febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!