Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondtam de az új munkahely...

Felmondtam de az új munkahely két szék közé ültetett mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés
Felmondtam 4.5 év után, arra hivatkozva, hogy másban kiakarom magam próbálni, fiatal vagyok még 23éves, stb. Nem haraggal váltunk el, letöltöttem a felmondást, amiből 1 hét maradt jövhét szerda az utolsó napom azon a helyen. Az új helyen 2 hát múlva kedztem volna, DE ma felhívtak a onnan a hr-esek ahova mentem volna. Azt mondták leépítések vannak, ezért engem sem fognak felvenni. Lehet valamit tenni ez ügyben vagy kuncsorogjam magam vissza ahol még van egy hetem? Tudom hogy ez sok embernek furcsa lenne a munkahelyen, meg nem is bíznának bennem a főnökök sem ezek után. Esetleg munkaügyi központba lehet bejelentést tenni, hogy kiszúrtak velem?

#munka #felmondás #nemvesznek fel #megszívattakmore
febr. 21. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Faxa, én is így vagyok most, héten mondok fel és már megvan az új hely, "jó" volt ezt most olvasni.
febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Elmondod mi történt , ez egy próba , ha jól döntöttél kiderül a beszéd után , ha patkánykodnak akkor érdemes volt lelépni . Nincs minden esetben gyors váltás máshova , garancia sincs semmire .
febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Egy munkáltató sem tesz ígéretet arra, hogy bármi áron alkalmazni fog. Amíg nem írtad alá a szerződést, addig ott lóg a bizonytalanság a levegőben. Ez nem tisztességtelen eljárás, nem vonható felelősségre érte senki, és nem jelentheted be sehová.
febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kockázat mindig fennáll. De tegyük fel, alkalmaznak, aztán próbaidő alatt 1 nap után elküldenek, még indokolni sem kell. Akkor sem tehetnél semmit.
febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az a két munkahely létezik a világon. Kereshetsz harmadikat, negyediket stb.
febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod bejelenteni mert nem irtad alá a szerződést de szerződéssel is kirúghatnak 1 nap után ahogy előttem írták is. A helyedben ha jól érezted magad a régi cégnél akkor megkérdezném a főnököt hogy visszaléphetnèk-e. Mondod hogy hirtelen döntöttél így....egy próbát megér. Ha normálisak akkor simán belemennek hogy visszavond a felmondásod. Ha nem akkor ez van sajna...
febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van megtakarításom, úgyhogy én nem könyörögném magam vissza oda ahonnan eljöttem, ha nem lenne egy vasam sem valószínűleg akkor sem.
febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megtakarításom nekem is van, csak a házfelújítás nem fog így haladni. De köszönöm mindenki válaszát, keresem a következő helyet, nem látom én se értelmét vissza könyörögni magam.
febr. 21. 20:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem fura. Amikor felvettek, még nem voltak tervben a leépítések? 2-3 hét alatt döntöttek úgy? Szerződést már aláírtál velük?
febr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az új munkahely azt is megcsinálhatná alternatív megoldásként, hogy felvesz, de a legelső munkanapod után felmond a próbaidő alatt. Szóval ebből az irányból veszett fejsze nyele. Mindenesetre én írnék egy meglehetősen negatív hangvételű, de 100%-ig igaz értékelést hozzájuk Google mapsen. Meglepődnél, hogy mekkora patáliát tudnak egyes helyeken egy-egy rossz Google értékelés miatt csinálni a vezetők.
febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!