Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy mondjam el állásinterjún,...

Hogy mondjam el állásinterjún, hogy az előző munkahelyemen felmondtam próbaidő alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon toxikus volt a környezet a legutóbbi munkahelyemen, így eljöttem 3 hónap után, most munkanélküli vagyok. Interjún viszont nyilván nem lenne szimpatikus, ha rosszat mondanék róla. Hogy lehet ezt elmondani úgy, hogy ne keltsek emiatt rossz benyomást az interjúztatóra?
jan. 21. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
sehogy, ha nem kérdeznek ne válaszolj.
jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván megkérdezik, miért szeretnék váltani.
jan. 21. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Az előző munkahelyed azért hagytad ott mert nem voltál elégedett a feladattal,a társakkal,a fizetéssel,az időbeosztással.Tudatosan keresel olyan helyet ami kielégíti az igényeidet.Vannak elképzeléseid,ez akár azt is jelentheti hogy talpraesett vagy,akire lehet számítani.
jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen más jellegű munkát végeztél, mint amit az állásponterjun megbeszéltetek. És számodra az nem volt kielégítő.
jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

#2 A "nyilván" az csak akkor nyilván, ha ott ülsz és megtörténik.


amúgy én mindig is az igazat mondtam. Ha szemét volt a főnök akkor azt, ha rosszak a munkatársak akkor azt, ha sok volt a túlóra és kiégtem akkor meg azt. Sőt volt olyan is, hogy rendőrségi ügy lett a felmondásom vége.. azt is elmondtam az interjúztatónak.


Nem akarok olyan helyen egy percet se dolgozni, ahol hazudnom kell és nem lehetek egyenes és őszinte.

jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

5-ös. Ez alap, hogy nem szidjuk az előző munkáltatot. Hiszen joggal feltételezik, hogy akkor innen is így fogsz távozni.


33 éves munkaviszonyom alatt kb 6x váltottam munkahelyet. Sose mondtam semmi rosszat az előzőre. Viszont amikor már ott dolgoztam és kialakult a bizalom, utólag mindig elmondtam, miért jöttem el. Persze csak ha kérdezték.

jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
nem találtad meg a pozícióban azt a számodra szükséges kihívást, ami neked kell ahhoz, hogy a maximumot ki tudd hozni magadból. Se a munkahelyre, se a kollégákra, feladatokra, főnökre ne tegyél semmilyen negatív kijelentést.
jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!