Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezeljem a megkeserdett...

Hogyan kezeljem a megkeserdett rosszindulatú munkatársamat?

Figyelt kérdés

Van értelme egy álszent, toxik munkatársam miatt munkahelyet váltani?


Ő nem a fellettesem, de folyamatosan ellenőrizget -utólag. Beszól a munkámra, cs*cskáztat mintha az ő asszisztense lennék.



A magánéletemmel kapcsolatban is megjegyzéseket tesz.


Sajnos azt gondolja megteheti ezt velem mert én pályakezdő vagyok, ő meg régóta a cégnél van ráadásul a főnök nagy haverja.


Volt , h már a főnököt is ellenem hangolta.


Sajnos már miatta utálom az egész melót, de szerencsére ritkán találkozunk ( többnyire HO-ban dologozunk)



#munka #munkatárs #Mérgezőmunkahely #Micromanaging
2023. febr. 27. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén ugyanebben vagyok, toxikus hangulat előidézése, munkatársak ellenem hangolása miatt 5 év után mondok fel holnap. Ha elhúzódik és a magánéletedre js kihat, emiatt lehangolt vagy és kedvetlen, akkor mindenképpen megéri váltani szerintem. Bár ha HO-ban vagy, úgy talán elviselhetőbb, kérdés hogy meddig és milyen mélyre megy a dolog.
2023. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En az ilyeneket levegonek nezem. Max munkaugyben valaszolok, ha a feladatkozomhoz tartozik. Amugy meg megmondom h hagyjon beken mert nem birom 🤷
2023. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon is van értelme felmondanod. Mindenhol lehet lesznek idióták, de egy mérgező környezet nagyon tönkre tud tenni. Ismerős. Szóval mindenképp mondj fel. Hidd el talalsz jobb helyet, ahol megbecsülnek. Ne téged csicskáztasson. A magánéletedhez meg aztan plane nincs köze. Már nem csak a munkahelyeden mérgezz, beférkőzik a körnxezetedbe. A vegen allandóan rajta fogsz kattogni. Felmondasz jobb lesz, de az is lehet, h par hónapos terápiara lesz szukseged, h visszaéoitsd magad.
2023. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szólj vissza nekik hogy nincs közük a magánéletedhez, közbe meg nézz másik munka után. Meg megmondod ,hogy te nem vagy a csicskása ez nem a te feladatod.
2023. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező mi a helyzet azóta, hogy alakultak a dolgok?
2023. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5

Felmondtam

2023. máj. 4. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól van, jól tetted...ezt írtam volna csak láttam régebbi a kérdés gondoltam rákérdezek
2023. máj. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!