Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai munka ilyen kepzettséggel?

Irodai munka ilyen kepzettséggel?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom mit dolgozzak, gyárba nem szeretnék menni , boltba eladónak sem.

Érettségim van , meg mellette tanultam tanfolyamon adatrögzítést. Excel meg Word voltak benne. Nem Ecdl csak egyszerű alapok


Ennyi tudással tudnék valami irodai kényelmesebb munkát gondolok itt irodai adminisztrátor vagy ilyesmire?


28 Ferfi


febr. 22. 16:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyi hogy szinte semmi munkatapasztalatom nincsen kb 3 honapot dolgoztam eddig
febr. 22. 17:00
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Igenyeid akkor legyenek, ha hozza is tudsz tenni valamit a vilaghoz. Addig lehet szepen megtanulni valami hasznosat is, vagy beletorodni hogy elado vagy gyari melos leszel.
febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg legalább angolul.
febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben csak megpróbálnék egy gyárat. Általában tök egyszerű meló, lesz belőle lóvéd, és munkatapasztalatnak is tökéletes; a szabadnapok sem csak szombat-vasárnap, esetleg képezhetnéd magadat (nyelvtanulás, esti/online tanfolyam).

De az első és legfontosabb, hogy legyen valami az önéletrajzodban, ami alapján legalább ilyen alap dolgokra lehet következtetni, hogy megbízható vagy, kitartó, felelősségteljes, stb. Lehetsz ügyes az MS Office programokban, kell is, de a munkaadó úgy (is) szavaz bizalmat, ha látja, hogy "dolgos" embert vesz fel, nem csak képzettet.

febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Melyik városban keresel munkát?

Ahol én vagyok, oda elég volt az érettségi, és alap word, excel tudás.

febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!