Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha új munkahelyed lett, a...

Ha új munkahelyed lett, a régi kollégákkal megmaradt a baráti viszony, ha előtte az volt?

Figyelt kérdés
Együtt voltatok 8 órát, 5 napon keresztül, többet, mint bárki mással. Lehet ezt csak úgy elfelejteni és megszakítani a kapcsolatot?

febr. 25. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem a munkahely váltás miatt
febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem: minek?
febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Azokkal igen, akikkel barátok lettünk tényleg, azaz munkaidőn kívül is találkoztunk. Akikkel csak a melóban voltunk jól el, azokkal nem, ha így lenne, egy szabad pillanatom nem lenne magamra, mert annyi emberrel kellene kapcsolatot ápolnom.
febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, simán lehet.
febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akik nem voltak seggfejek, azokkal jó viszon maradt, akik kötschögök voltak azokat leszarom.
febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen ilyen ember volt eddig, vele a mai napig országos cimborák vagyunk!
febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig.
febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kezd megszakadni a viszony. Az új kollégák is barátkozni akarnak munkaidőn kívül, a régiek is, de már nem annyira. Nincs közös téma egy idő után, csak a magánélet.
febr. 25. 19:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok munkahelyi baráti kapcsolat alakul így. Egy ideig tartjátok a kapcsolatot, ha különböző munkahelyre kerültök, de egy idő után eltávolodtok egymástól, egyre kevesebb a közös téma stb.

Nekem mindegyikre van példa. Van egy barátnőm akivel 10 évvel ezelőtt dolgoztunk egy munkahelyen, azóta mi elköltöztünk és új munkahelyem lett, de a barátság megmaradt. Mondjuk teszünk is érte. Szervezünk közös programokat a távolság ellenére is időnként találkozunk. Van egy másik, akiről azt hittem, hogy a legjobb barátom és életem végéig az lesz. Amikor új munkahelye lett, egy darabig tartottuk a kapcsolatot, de valami megváltozott. Már nem értett engem annyira, mint régen, sokat csalódtam benne, eltávolodtunk. Most ott tartok, hogy már nem is akarom igazán tartani vele a kapcsolatot, egyre ritkábban keresem.

Ez valahogy úgy van mint a szerelemnél, a távolság megmutatja, ki az igazi. Nem mindenki marad az életünk része

febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szinte már családias a kapcsolatot.

Más kollégákkal csak messengeren tartom a kapcsolatot, néggyel meg az új munkahelyen is együtt vagyunk.

febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!