Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha új munkahelyed lett, a...

Ha új munkahelyed lett, a régi kollégákkal megmaradt a baráti viszony, ha előtte az volt?

Figyelt kérdés
Együtt voltatok 8 órát, 5 napon keresztül, többet, mint bárki mással. Lehet ezt csak úgy elfelejteni és megszakítani a kapcsolatot?

febr. 25. 18:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkivel, de sok emberrel. A baráti körömben csak volt kollégiumi ismerősök, meg volt munkatársak vannak.

Van, akivel tartottuk a kapcsolatot, mikor találtam jobb ajánlatot, és kérdezte, hogy esetleg van-e felvétel az én új helyemen, mert menne ő is. Van egy rendszer, ahol be tudtam ajánlani, kaptam bónuszt, miután letöltötte a próbaidőt, azt közös kirándulásra költöttük. Szóal simán előfordul, hogy valaki "viszi" a kollégáit az új helyre.

Legutóbbi születésnapom előtt a lakótársam, akivel 2.5 éve együtt élek, beszélünk, meg jóban vagyunk, meg minden, úgy döntött, hogy szeretne kedveskedni nekem valamivel, és arra a munkatársamra írt rá, hogy én minek örülnék, miket szeretek, akit kb. kétszer felhívtam magunkhoz fél órára. Ha belegondolok, egyébként jogos, én hazaérek, eszek, zuhanyzok, alszok, de talán egy aktív órát, ha eltöltök egy nap otthon. A munkatársaimmal meg 4-6 nap 8-12 órát, és néha még a szabadnapunkon is találkozunk. Ők ismernek a legjobban.

febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!