Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi történik a világon???

Mi történik a világon???

Figyelt kérdés
Minden munkahely küldi el az embereket, leépítések vannak..mint a Playstation oldalon, úgy mint nálunk is a BMW csoportnál... De hallani a Volkswagen oldaláról is... Mi ez??? Globális leépítés????

febr. 29. 09:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Jönnek az olcsóbb munkaerők. Kell nekik a hely.
febr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
4.ipari forradalom. Nincs már szükség az emberekre..
febr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát nálunk olcsóbb munkaerő nem hiszem hogy létezik... Így is minimálbérért dolgozunk🤣
febr. 29. 09:53
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Igy csökkenték a munkavállalók miatti bèrkiadásokat.
febr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Nekem most jár le a próbaidőm.
febr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Vízmű is kirúgott felénk embereket, havi 230 nettóért voltak, szakmunkások, azt hitték nyugdíjig ott maradnak. Ma már világ van.

Szomszéd kisvárosban 500 embert dolgoztató cég költözik el innen Szlovákiába mert ott kedvezőbb nekik az adózás.

Másik városban hatalmas logisztikai központ épül de nem kell ember mert gépesített lesz a munkák nagy része, még magához az építkezéshez se kell sok ember olyan kész elemekből legózzák össze.

Építőipari vállalkozók szakmunkásokat küldenek pihenő pályára, burkoltan határozatlan ideig ki vannak rúgva vagyis szünetel a munka.

Üdv újra 2010-15!

Aki nem akar itthon kínlódni külföldre megy. Én 5 évig dolgoztam Dániában, megyek vissza két hónap múlva és jön még velem 2 kollégám, gyakorlatilag minket meg indiaiakra cseréltek (logisztika, fuvarozás).

febr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
26%
Ma már más világ van. *
febr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én Németországba dolgozok de látod ez itt is így van...
febr. 29. 10:27
 9/25 anonim ***** válasza:
32%
Versenypiac.A végtermék minél olcsóbb eladási árára törekednek,ehhez meg a "kétforintos"munkaerő kell.
febr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

"Én Németországba dolgozok de látod ez itt is így van..."


Ami Magyarországon megy azt meg szorozd be 10-el a némethez képest.

febr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!