Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki kiment külföldre dolgozni,...

Aki kiment külföldre dolgozni, annak megérte?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor régóta él és dolgozik kint?

Miben másabb, mint Magyarországon?



márc. 3. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Persze. Most itthon vagyok. Épületgépészeti munkákat csinálok Németországban, projekt jellegű munkák egy cég folyamatosan hozza őket, havonta egyszer jövök haza, ha vége egy projektnek akkor hosszabb pihi itthon.

Nem lehet összehasonlítani sem pénzben sem munkakörülményekben.

márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Én nem élek kint,de rendszeresen kijárok.Németország nyugati régiója,a gyár állja a szállást,ad 20 euro nettot,napi 10 óra a munkaidő..abból dolgozok effektíve 2-3-4 órát,tehát nem töröm össze magam.

Mindig felhívom őket ősz kezdetén,szerencsére az utóbbi 5 évben mindig volt munka így tudtam menni,októbertől-februárig dolgozok,utána egész évben itthon vagyok,és persze nem dolgozok,vár az édes semmittevés.

márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizetést leszamitva a mentalitas, a biztonsag, a fejlődési lehetőség.
márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
ja, mert kint kolbászból van a kerítés :D
márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem magyarokkal teli helyen dolgozol, abszolút megéri.
márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem megérte anyagilag ha erre irányul a kérdésed.

Gazdag nem lettem de jobb életszinvonalon élek és rendes bejelentett munkám van. Otthon csak 4-6 oras bejelentesek voltak minimalberre de sok esetben be sem jelentettek.


Szakmailag más. Sokat kellett tanulnom az itteni szokasrol, eszkozokrol, anyagokrol. Osszessegeben egyszerubb a munkám, pedig ugyan azt a szakmat vegzem de ez a dolog szakmaspecifikus.

márc. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!