Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek, ha a csövesek...

Szerintetek, ha a csövesek éhesek akkor letudnák rúgni a bicikliről a Wolt futárt?

Figyelt kérdés
ez a kérdés jutott eszembe és elég elgondolkodtató szerintem. Mivel ha éhes vagy mindent megteszel a kajcsiért. Ti lerúgnátok a Wolt futárt ha csövesen éhesek lennétek?

márc. 5. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Haha... :DD Most eszembe jutott erről egy másik Wolt-futáros kérdés itt Gyakorin..
márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem opció a bolti lopás? :D
márc. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen állapotban (fizikai/tudat-) vannak sokszor, szerintem nem feltétlenül.

Viszont biztos vagyok benne, hogy létezik számukra sokkal egyszerűbb/kényelmesebb megoldás is a kajaszerzésre.

Ha valami csöves mégis lerúgna a bicikliről egy futárt, amögött tuti más ok (is) lenne, mint az éhség, pl. drog, szórakozásból balhézás stb.

márc. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szolovjov ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ilyennel fáradnának mivel akkora a jólét az országban, hogy a kukákban is található étel.
márc. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Simán😀
márc. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az ember igazán éhes, mondjuk 3+ napja nem evett akkor lerúgni senkit nem tud mert olyankor menni is alig tud az ember. Egy teljesen erőtlen állapot áll be, hallucinációk jönnek, kb olyasmi érzés mint valami erőteljes betegség. Itt nem fog ugrálni már senki.

A másik hogy városban ahol megy a futár, ott könnyű kukázni, találni stb. Városban ezer meg 1 lehetősége van az embernek. Én voltam csöves kint a falu széli erdőbe 0 ember nem volt és ott volt igazi éhezés. 3 nap után hallucináltam és egy bokorral beszélgettem.

márc. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Le tudnák, különírva.
márc. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Persze, fel lehetne borítani ahogy teker. De nem valószínű, hogy előfordul ilyesmi.
márc. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Eddig csak cigizni és piálni, vagy cigit és italra való pénzt kéregetni láttam őket. Kaját sosem kéregetnek. Pedig kb.mindenki szívesebben adná oda a megmaradt szenvicsét, vagy a bevásárlásból 2-3 kiflit, esetleg beszaladna a boltba egy pár zsömléért minthogy pénzt adjon. De nekik mindig csak pénz kell.
márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hacsak nem 1-2 napja van az utcán a csöves, azért nincs olyan fizikai erőben, hogy ezt olyan könnyen meg tudná csinálni. Azért nem sok jót tesz az állóképességnek a piálás, a cigi, a fűtött lakás hiánya meg a sokszor hiányos és tápanyagban nem gazdag étkezés.
márc. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!